MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Zepsuty komputer firmowy - szybka podmiana na nowy

Zepsuty komputer firmowy - szybka podmiana na nowy

Awaria sprzętu ma to do siebie, że zawsze spotyka nas w najbardziej nieodpowiednim momencie. Sporządzanie zestawienia czy dokumentów lub ważna rozmowa online zakończona problemem z komputerem? Niestety, to częste zjawisko. Co zrobić, jeśli okaże się, że to coś więcej niż mała usterka? Warto pomyśleć wtedy o nowym sprzęcie. Najlepszym rozwiązaniem będzie laptop poleasingowy.

Czy poleasingowy komputer będzie lepszy od starego firmowego?

Poleasingowe używane laptopy mają to do siebie, że w większości mają znacznie lepsze parametry techniczne, niż ich odpowiedniki prosto z salonu. Firmowe komputery poleasingowe to komputery klasy biznes, dzięki czemu wyróżniają się od komputerów, które dostępne są w sprzedaży detalicznej. Od „zwykłych” komputerów różni je między innymi matowy wyświetlacz, który oferuje większy kąt widzenia – jest więc bardziej komfortowy dla użytkownika, kiedy ten musi spędzić przed nim wiele godzin. Ma to również duże znaczenie dla „zwykłego” użytkownika – dzięki takiemu ekranowi zwiększy się wygoda podczas oglądania seriali czy filmów. Laptop biznesowy często posiada solidniejszą klawiaturę, której przyciski są stabilniejsze i bardziej czułe. Tanie komputery leasingowe są bardziej wytrzymałe, ale także wygodniejsze. Mogą pojawić się w nich także różne przydatne udogodnienia, takie jak track-points zamiast zwykłego touchpada. Dodatki, które posiadają komputery leasingowe, znacznie wpływają na wyższą jakość pracy urządzenia elektronicznego. Poleasingowe laptopy Dell Warszawa to naprawdę dobra inwestycja, która opłaca się bardziej niż ponoszenie kosztów wynajmu komputera.

Używany znaczy gorszy?

Komputer do firmy, jakim może być laptop poleasingowy, wcale nie jest gorszej jakości. Oczywiście, używany sprzęt może posiadać drobne ślady użytkowania, jednak lepszy podrapany laptop, niż zepsuty komputer firmowy. Tak naprawdę komputer poleasingowy może śmiało konkurować z modelami, które są fabrycznie nowe. Kupując laptop poleasingowy dużo oszczędzasz. Możesz zainstalować na nim system Windows, który oferuje wiele bezpłatnych udogodnień dla użytkownika. Przed sprzedażą, każdy laptop poddawany jest profesjonalnym testom diagnostycznym. Często wymieniony zostaje procesor, płyta główna i karta graficzna. Test sprawności oprogramowania i płynności działania systemu są obowiązkowymi czynnościami przeprowadzanymi w warsztatach diagnostycznych. Po takim przygotowaniu laptop otrzymuje swoją „klasę”, a także przypisywana jest mu odpowiednia cena. Komputer poleasingowy od profesjonalnego sprzedawcy zazwyczaj jest sprzętem cieszącym się naprawdę wysoką jakością, na której możesz zaoszczędzić. Pamiętaj, że jakość i bezpieczeństwo uzyskasz tylko wtedy, kiedy będziesz kupować poleasingowy sprzęt u profesjonalnego sprzedawcy.

Komputery poleasingowe – klasy

Rzetelni renowatorzy przed sprzedażą poleasingowego sprzętu testują go i oceniają. Ocena jest wystawiana na zarówno na podstawie wyglądu fizycznego, jak i funkcjonalności. System sprawdzany jest pod kątem szukania uszkodzonych komponentów. Sprzęt otrzymuje klasę, zanim zostanie udostępniony do sprzedaży. Sprzęt może mieć klasę A, A+, A- oraz B. Klasa A to komputer w stanie idealnym. Urządzenia elektroniczne klasy B mogą już wykazywać fizyczne oznaki użytkowania, jednak przez to są znacznie tańsze. Warto podkreślić, że są one w pełni sprawne i gotowe do użytku.

Komputer poleasingowy to idealne rozwiązanie, jeśli nagle w wyniku awarii stracisz swój poprzedni sprzęt. Komputery takie mają znacznie lepszą cenę, niż ich nowe odpowiedniki i mogą służyć do wielu czynności. Nie tylko przejrzysz na nich pocztę, ale i stworzysz świetną prezentację dla klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl