MMCOMP

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Skup Komputerów - Warszawa

Prowadzimy hurtowy i detaliczny skup używanego  sprzętu komputerowego (Komputery stacjonarne, monitory, laptopy, drukarki, projektory, peryferia, sprzęt fotograficzny itp.)
Oferty z opisami produktów prosimy kierować na adres: info@mmcomp.pl. Prosimy w mailu podawać następujące informacje: model, rok produkcji, stan oraz liczbę sztuk. Odpowiemy na każdą ofertę. Wycena jednego sprzętu trwa około 15 minut, po tym czasie od razu wypłacamy gotówkę!! 

Po wstępnych informacjach o sprzęcie jesteśmy w stanie wycenić towar przez telefon, do tego potrzebne będa dane takie jak: producent wraz z modelem, stan wizualny, procesor, pamieć RAM, dysk twardy, karta graficzna, rok zakupu, informacja o dokumencie zakupu.


Jeżeli mają państwo do sprzedaży większe ilości urządzeń nasi pracownicy przyjadą osobiście do Państwa firmy i odbiorą sprzęt. Można również przywieść sprzęt do siedziby Naszej firmy na ulicy Grochowskiej 45.

W przypadku sprawdzania sprzętu w naszym skup komputerów skup laptopów na miejscu sprawdzamy przede wszystkim płytę główną, matrycę,  

Więcej informacji na temat Skupu komputerów możecie państwo dowiedzieć się dzwoniąc pod numer 22 879 99 99 lub 531 49 49 49

Skup Komputerów warszawa

Skup komputerów w sklepie w Warszawie

Dodatkowe ważne informacje

  • nie skupujemy uszkodzonych monitorów, ani monitorów CRT;
  • Przy sprzedaży kupujący musi mieć przy sobie dowód osobisty i skończone 18 lat;
  • sprzęt który po wycenie będzie znikomej wartości możemy jedynie przyjąć do utylizacji;
  • wycena zawsze jest darmowa, nie ryzykujesz nic, a zyskać możesz nawet duże pieniądze;
  • skup komputerów MMCOMP cechuje sie wysoką jakością i rzetelnością wycen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl