MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Serwis komputerowy - Warszawa

                                                                                                                                                  mail: sklep@mmcomp.pl  telefon: (22)879-99-99

CENNIK USŁUG SERWISOWYCH:

Diagnoza (w przypadku naprawy danej usterki) - 0zł


Diagnoza (w przypadku rezygnacji z naprawy) - 70.00 zł


Instalacja systemu wraz z sterownikami - 140.00 zł


Naprawa systemu od - 90zł


Software (programy), sieci, konfiguracje / upgrade biosu od - 60zł


Zgranie danych od  70zł


Odzyskanie danych od 140zł


BGA REBALLING (Gwarancja 1 miesiąc) od 330.00 zł


BGA REBALLING Z WYMIANĄ UKŁADU od 280zł + koszt układu


Naprawa płyty głównej (laptop) od 180zł


Naprawa płyty głównej (PC) od 120zł


Naprawa podświetlenia matrycy od 100zł


Wymiana gniazda ładowania DC od 120.00 zł


Wymiana płyty głównej, gniazd USB, matrycy, zawiasów itp. od 120zł


Wymiana matrycy od 100.00 zł


Wymiana HDD / RAM itp. 60.00 zł


Naprawa monitorów od 150zł


Czyszczenie (wymiana pasty, termopadów, kurze) – laptop 130.00 zł


Czyszczenie (wymiana pasty, termopadów, kurze) – PC 130.00 zł


Czyszczenie (wymiana pasty, termopadów, kurze) – PC gamingowy 190.00 zł


Czyszczenie płyty głownej po zalaniu od 200 zł


 Usługa złożenia komputera stacjonarnego – PC 150.00 zł


Usługa złożenia komputera stacjonarnego – PC gamingowy 250 zł


Czas diagnozy serwisanta: do 7 dni. Czas naprawy do 14 dni roboczych ( w zależności od usterki)


WYKONANIE PILNEJ NAPRAWY – DODATKOWY KOSZT 100


KAŻDA ROZPOCZĘTA PRACA SERWISANTA PRZY LADZIE – DODATKOWY KOSZT 40ZŁ

 

W MMCOMP zajmujemy się profesjonalną naprawą komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Posiadamy wszelkie możliwe urządzenia do serwisowania komputerów, płyt głównych laptopów oraz monitorów, dlatego jesteśmy w stanie naprawić każdą, pozornie niemożliwą do usunięcia usterkę. Marka laptopa nie ma dla nas znaczenia, ponieważ poradzimy sobie z naprawą komputerów wszystkich producentów. Wszystkim Klientom gwarantujemy fachowy serwis każdego komputera stacjonarnego i laptopa.

Serwis laptopów Warszawa to nie tylko naprawa komputerów. Korzystając z naszych usług, możecie liczyć na diagnostykę i naprawę netbooków, notebooków, PC czy smartfonów. Również instalacja, naprawa, aktualizacja czy konfiguracja systemów operacyjnych nie jest nam obca. Jeśli potrzebujesz update’u systemu operacyjnego Windows do systemu Windows 10, to zgłoś się do nas. Rozwiążemy Twój komputerowy problem za Ciebie!

Nasz serwis zajmuje się również usuwaniem złośliwego oprogramowania oraz instalacją, konfiguracją i personalizacją oprogramowań. Pogotowie komputerowe Warszawa świadczy usługi informatyczne, w których skład wchodzą: naprawa laptopów, naprawa komputerów stacjonarnych, czyszczenie, odzyskiwanie danych czy naprawa zepsutych systemów i programów.

Naprawa laptopów – serwis laptopów Warszawa

Jako specjalistyczny serwis laptopów Warszawa oferujemy szeroką gamę usług serwisowych, obejmujących takie działania, jak naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych oraz obsługa urządzeń. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwala nam skutecznie serwisować komputery. Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że wykwalifikowana kadra profesjonalnie zajmie się wszelkiego rodzaju usterkami. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, które pomagają nam sprawnie radzić sobie ze zleconymi naprawami. W MMCOMP zajmujemy się również konserwacją oraz czyszczeniem sprzętu komputerowego. W naszej ofercie znajduje się również usługa odwirusowania komputera, do którego dochodzi najczęściej wskutek braku wiedzy osób nieznających się na sprzęcie komputerowym i oprogramowania. Na szczęście praktycznie nie istnieją takie usterki, z którymi nie poradziłby sobie nasz serwis komputerowy. Gocław to jeden z obszarów Warszawa Praga, na którego terenie świadczymy nasze usługi – to właśnie w tej części dzielnicy znajduje się nasz sklep stacjonarny oraz serwis komputerowy. Nasze pogotowie komputerowe Warszawa rozwiąże Twój problem!

W naszej ofercie znajdziesz usługi, takie jak:

  • diagnostyka – prowadzimy serwis komputerowy dla Klientów z takich miast jak Warszawa, Praga, Gocław czy wszelkich innych dzielnic oraz miejscowości;
  • lokalizacja usterek wraz ze wskazaniem sposobów oraz oszacowaniem kosztów naprawy.

Korzystając z naszej usługi serwis laptopów Warszawa, otrzymasz pewność, że Twój komputer stacjonarny zostanie naprawiony z zastosowaniem najlepszych oraz najkorzystniejszych sposobów, które jednocześnie pozwolą Ci zaoszczędzić np. na wymianie części czy na modernizacji komputera. Każdorazowo otrzymasz od nas gwarancję jakości wykonania, zarówno w ramach usługi serwis komputerowy Gocław, jak i zakup laptopów poleasingowych.

Naprawa laptopów Warszawa Praga

Serwis laptopów Warszawa oferuje likwidację niechcianych oraz groźnych aplikacji bez ryzyka utraty danych. Możesz również skorzystać z usługi instalacji odpowiednich rozwiązań zabezpieczających. W serwisie komputerowym MMCOMP zajmujemy się reinstalowaniem lub instalowanie systemów oraz programów zabezpieczających. Posiadamy usługę optymalizacji systemów operacyjnych.

Jeśli masz problem ze swoim sprzętem, to odwiedź serwis komputerowy MMCOMP! Gdy zajdzie taka potrzeba, to wymienimy lub naprawimy uszkodzone podzespoły, zregenerujemy płytę główną, karty graficzne, mostki oraz pozostałe części. Zajmujemy się również wymianą matryc. Nasz serwis komputerowy Warszawa oferuje profesjonalną naprawę komputerów oraz laptopów. Naprawa laptopa to dla nas prosta sprawa!

Serwis komputerów – przebieg naprawy komputerów

W serwisie komputerowym MMCOMP w pierwszej kolejności wykrywamy defekt. Później fachowo usuwamy usterkę. Naprawa komputera często wymaga wymiany konkretnych podzespołów. Usterkom najczęściej ulegają dyski twarde, karty graficzne, procesor, płyta główna, gniazda USB czy pamięć RAM. Nasi specjaliści są w stanie w krótkim czasie zdiagnozować przyczynę awarii Twojego sprzętu i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie. Nasz serwis komputerowy Warszawa do każdej naprawy podchodzi z ostrożnością i z zachowaniem najwyższej jakości usług. Naprawa laptopa to również czyszczenie Twojego sprzętu z kurzu i zanieczyszczeń, aby zniwelować ryzyko kolejnej awarii.

Korzystając z usług MMCOMP, takich jak serwis laptopa, otrzymasz gwarancję na wszystkie wymienione przez nas części! W zależności od rodzaju usterki jesteśmy w stanie dokonać naprawy w zaledwie kilka godzin. Diagnozę komputera, która w przypadku decyzji o jego naprawie jest darmowa, wykonujemy w ciągu 1h. Za dodatkową opłatą naprawiamy sprzęt „na cito”, dzięki czemu nasi Klienci mogą w ciągu kilkudziesięciu minut odebrać naprawiony komputer.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl