Serwis komputerowy

MMCOMP SERWIS KOMPUTEROWYMMCOMP SERWIS KOMPUTEROWY

Serwis komputerowy Warszawa

W MMCOMP zajmujemy się profesjonalną naprawą komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Posiadamy wszelkie możliwe urządzenia do serwisowania komputerów, płyt głównych laptopów oraz monitorów, dlatego jesteśmy w stanie naprawić każdą pozornie niemożliwą do usunięcia usterkę. Marka laptopa nie ma dla nas znaczenia, ponieważ poradzimy sobie z naprawą komputerów takich producentów, jak Acer, Asus, HP, Toshiba, Dell, Samsung lub Lenovo. Wszystkim klientom gwarantujemy fachowy serwis każdego komputera stacjonarnego i laptopa.

Korzystając z naszych usług, możecie liczyć na diagnostykę i naprawę laptopów, notebooków, komputerów stacjonarnych czy smartfonów. Również instalacja, naprawa, aktualizacja czy konfiguracja systemów operacyjnych nie jest nam obca. Jeśli potrzebujesz update’u systemu operacyjnego Windows do systemu Windows 10, to zgłoś się do nas – chętnie zrobimy to za Ciebie!

Zajmujemy się również usuwaniem złośliwego oprogramowania (wirusów, trojanów) oraz instalacją, konfiguracją oraz personalizacją oprogramowań. Jeśli chcesz odzyskać utracone dane z Twojego urządzenia, to zgłoś się do serwisu komputerowego MMCOMP.

Naprawa laptopów Warszawa

Oferujemy szeroką gamę usług serwisowych, obejmujących takie usługi, jak naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych oraz obsługa urządzeń. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwala nam skutecznie serwisować komputery, dlatego korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że nasza wykwalifikowana kadra profesjonalnie zajmie się wszelkiego rodzaju usterkami, związanymi z Twoim komputerem stacjonarnym czy laptopem. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, które pomagają nam sprawnie radzić sobie ze zleconymi naprawami. W MMCOMP zajmujemy się również konserwacją oraz czyszczeniem sprzętu komputerowego. W naszej ofercie znajduje się również usługa odwirusowania komputera, do którego dochodzi najczęściej wskutek braku wiedzy osób nieznających się na sprzęcie komputerowym i oprogramowania.

W naszej ofercie znajdziesz usługi, takie jak:

diagnostyka – prowadzimy serwis komputerów dla klientów z Warszawy, Pragi, Gocławia czy wszelkich innych dzielnic oraz miejscowości;

lokalizacja usterek wraz ze wskazaniem sposobów oraz oszacowaniem kosztów naprawy;

Korzystając z usług naszego serwisu laptopów w Warszawie, otrzymasz pewność, że Twój komputer stacjonarny zostanie naprawiony z zastosowaniem najlepszych oraz najkorzystniejszych sposobów, które jednocześnie pozwolą Ci zaoszczędzić np. na wymianie części czy na modernizacji komputera. Każdorazowo otrzymasz od nas gwarancję jakości wykonania.

Naprawa notebooków Warszawa

Oferujemy likwidację niechcianych oraz groźnych aplikacji bez ryzyka utraty danych. Możesz również skorzystać z usługi instalacji odpowiednich rozwiązań zabezpieczających. W serwisie komputerowym MMCOMP zajmujemy się reinstalowaniem lub instalowanie systemów oraz programów zabezpieczających. Posiadamy usługę optymalizacji systemów operacyjnych.

Jeśli masz problem ze swoim notebookiem i nie potrafisz zdiagnozować problemu, to dowiedź serwis MMCOMP! Jeśli zajdzie taka potrzeba, to wymienimy uszkodzone podzespoły lub naprawimy układy, zregenerujemy płytę główną i innych podzespoły, takie jak BGA, SMD, karty graficzne, mostki oraz pozostałe podzespoły. Zajmujemy się również wymianą matryc.

Nasz serwis komputerowy oferuje naprawę komputerów oraz naprawę laptopów producentów, takich jak: Lenovo; HP; Dell; Toshiba; Acer; Asus.

 

Przebieg naprawy komputerów

W serwisie komputerowym MMCOMP w pierwszej kolejności wykrywamy defekt, aby móc przejść do kolejnych etapów i podjąć decyzję o sposobie realizacji usuwania usterki. Naprawa komputera często wymaga wymiany konkretnych podzespołów. Usterkom najczęściej ulegają dyski twarde, karty graficzne, procesor, płyta główna, gniazda USB czy pamięć RAM. Nasi specjaliści są w stanie w krótkim czasie zdiagnozować przyczynę awarii Twojego sprzętu i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie. Do każdej naprawy podchodzimy z ostrożnością i z zachowaniem najwyższej jakości usług. Podczas naprawy wyczyścimy Twój komputer z kurzu i zanieczyszczeń, aby zniwelować ryzyko kolejnej awarii.

Korzystając z usług serwisu komputerowego MMCOMP, otrzymasz gwarancję na wszystkie wymienione przez nas części! W zależności od rodzaju usterki jesteśmy w stanie dokonać naprawy w zaledwie kilka godzin. Diagnozę komputera, która w przypadku decyzji o jego naprawie jest darmowa, wykonujemy w ciągu 1h. Za dodatkowa opłata naprawiamy sprzęt „na cito”, dzięki czemu nasi klienci mogą w ciągu kilkudziesięciu minut odebrać naprawiony komputer.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl