MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Zbita szybka – serwis iPhone Warszawa

Zbita szybka – serwis iPhone Warszawa

Popularna firma Apple kojarzy się z solidnością i niezawodnością oferowanych przez siebie sprzętów. To jednak nie oznacza, że są one niezniszczalne. Najczęściej występującym uszkodzeniem w telefonach jest zbita szybka. Chwila nieuwagi wystarczy, by przypadkiem strącić telefon na ziemię – to z kolei szybko zaowocuje charakterystyczną pajęczynką. Pęknięcie to z czasem może się jedynie pogarszać, dlatego warto jak najszybciej skorzystać z usług doświadczonych serwisantów. 

Jak rozwiązać problem zbitej szybki?

Zawsze warto kierować się zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego od razu po otrzymaniu telefonu, na ekran warto założyć szkło hartowane. W upadku to ono pierwsze ulegnie uszkodzeniu zamiast całego wyświetlacza. Wymiana zbitej szybki to zdecydowanie niższy koszt niż wymiana całego ekranu na nowy. Im nowszy model iPhone, tym drożej może Cię kosztować wymiana tego elementu. 

Co jednak zrobić, gdy szybka się zbije? Przede wszystkim nie panikuj – jest to najczęstsza awaria iPhone’ów, ale też łatwo ją naprawić. Większy problem pojawia się, gdy uszkodzony zostanie cały wyświetlacz i niemożliwe jest korzystanie z telefonu. Niezależnie jednak od stopnia zaawansowania usterki, nie należy odwlekać w czasie jej naprawy. Dalsza eksploatacja nawet delikatnie stłuczonego szkła, może prowadzić do uszkodzenia całego wyświetlacza. 

Niektórzy decydują się na samodzielną wymianę szybki. Do tego jednak potrzebujesz odpowiednich narzędzi i wiedzy. Zdarza się, że pęknięta szyba uszkadza także ekran, dlatego konieczna staje się wymiana obu tych elementów. Twój domowy serwis powinien być bardzo precyzyjny i dokładny, by uniknąć dodatkowych usterek. Jeśli jesteś laikiem w tym temacie, lepiej nie ryzykuj i zleć to zadanie specjalistom. 

Wybieraj tylko doświadczonych specjalistów – serwis iPhone (Warszawa)

Ekrany w urządzeniach od Apple’a zabezpieczone są przez producenta, dlatego serwis iPhone (Warszawa) musi mieć doświadczenie w tej dziedzinie. Powierzenie telefonu w niewłaściwe ręce skutkuje wieloma przykrymi konsekwencjami. Część firm, oferująca usługi naprawcze, stosuje tanie i niskiej jakości zamienniki, które mogą nie przywrócić właściwych parametrów obrazu, takich jak ostrość, jasność czy kontrast. Możesz również bezpowrotnie utracić funkcję ALS, pozwalającą na automatyczne dostosowanie jasności ekranu do otoczenia, w którym aktualnie przebywasz. Niedoświadczeni fachowcy często doprowadzają do straty True Tone, bez której tryb nocny nie będzie działał prawidłowo. W najgorszym wypadku wszystkie Twoje dane, kontakty i zdjęcia zostaną skasowane z pamięci urządzenia.

Naprawa wyświetlacza iPhone nie jest taką prostą sprawą. By mieć pewność, że Twój telefon trafił w dobre ręce, wybierz serwis GSM Warszawa firmy MMCOMP, który służy pomocą wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nam zachowasz wszystkie dotychczasowe funkcje i parametry wyświetlacza. Szybka zostanie idealnie skalibrowana, a dotyk będzie działał równie precyzyjnie, jak wcześniej. Wyświetlacz iPhone’a jest wyjątkowym ekranem, który wymaga odpowiedniego podejścia i wiedzy, dlatego postaw na sprawdzony serwis, który ocali Twój telefon!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl