MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Zamienię Ciebie na lepszy model – skup komputerów Warszawa zajmie się Twoim starym sprzętem!

Zamienię Ciebie na lepszy model – skup komputerów Warszawa zajmie się Twoim starym sprzętem!

Zalegający w domu sprzęt elektroniczny zwykle zajmuje sporo miejsca. Jego przechowywanie jest kłopotliwe, a jego sprzedaż czy oddanie do skupu wymaga od właściciela zaangażowania i poświecenia czasu, który nie zawsze jest on w stanie znaleźć. Zwykle zostawia się urządzenie w piwnicy lub na strychu i obiecuje się sobie, że „kiedyś się nim zajmę”. Okazuje się, że szybsze działanie może przynieść Ci więcej korzyści. Dowiedz się, co zrobić z elektroniką zalegającą w domu.

Kto może skorzystać?

Z pewnością zastanawiasz się, co możesz oddać do skupu i kto to może zrobić. Otóż, cała procedura jest bardzo prosta. Wystarczy, że masz skończone 18 lat i posiadasz dowód osobisty. Przyjmujemy elektronikę od indywidualnych klientów, jak i firm. Możesz odsprzedać nowe, używane, a także poleasingowe laptopy. Zajmujemy się również telefonami, komputerami stacjonarnymi, monitorami, drukarkami, projektorami, sprzętem peryferyjnym i fotograficznym. Skup komputerów (Warszawa) gwarantuje Ci kompleksowe usługi. U nas możesz nie tylko rozwiązać problem zalegającej elektroniki, ale też kupić wysokiej jakości sprzęt, który już wcześniej przygotowaliśmy do sprzedaży.

Znów się zepsułeś…

Zużyty lub zepsuty sprzęt nie może być traktowany jak zwykłe śmieci. Wyrzucenie elektroniki do typowego śmietnika jest nielegalne. Regulację tę zapewnia zarówno dyrektywa Parlamentu Europejskiego, jak polskie prawo. Dzięki zapoznaniu się z ich wytycznymi, można szybko dowiedzieć się, jak powinny przebiegać zbiórki, selekcja i recykling takich odpadów. Podzespoły wymagają specjalnego traktowania, dlatego warto dokładnie przemyśleć, co zrobić z zużytym sprzętem. Skup laptopów Warszawa to jedno z rozwiązań, a skorzystanie z niego jest bardzo proste. We wszystkim Ci pomożemy!

… i wiem, co zrobię!

Oddanie sprzętu na skup to rozwiązanie, które sprawia, że nie tracisz czasu. Nigdzie nie musisz dojeżdżać – wystarczy jeden telefon bądź mail. Wycena sprzętu nie trwa długo, a gotówkę możesz utrzymać już w kilka chwil po dostarczeniu sprzętu. W ten sposób używany komputer przestaje stanowić problem, a Ty zyskujesz kapitał na zakup nowego. Możesz skorzystać z naszych usług zarówno jako klient indywidualny, jak i biznesowy. Odkupujemy również uszkodzony sprzęt, którego chcesz się pozbyć lub utylizujemy urządzenia, których nie da się już odrestaurować.

 

Jak przygotować komputer do oddania

Pamiętaj, że oddając zużyty lub zepsuty sprzęt, warto go odpowiednio do tego przygotować. Jeżeli oddajesz działający komputer, możesz uprzednio przenieść swoje dane na inny nośnik. Nie wiesz, jak tego dokonać lub nie masz na to czasu? Nie przejmuj się! Nasi fachowcy skutecznie wyczyszczą używane laptopy i przeniosą wszystkie niezbędne dane na wybrany przez Ciebie nośnik. Dodatkowo warto zadbać o jego wygląd zewnętrzny. Za pomocą specjalnego płynu dedykowanego ekranom zetrzyj kurz czy ślady palców na ekranie. Warto również spisać ważne parametry – nazwa producenta, procesor, model, dysk twardy czy karta graficzna. Dzięki temu łatwiej będzie nam wycenić sprzęt.

Decydując się na oddanie swojego starego sprzętu do skupu możesz naprawdę wiele zyskać. Problem zalegającego i zbędnego sprzętu zostaje rozwiązany w kilka chwil. Specjalnie dla Ciebie przeniesiemy dane na dogodny dla nośnik. Cała procedura jest prosta i szybka. Jeżeli mieszkasz w Warszawie – odbierzmy urządzenie prosto z domu. Rozwiąż problem z zalegającym sprzętem raz na zawsze!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl