MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Wrześniowa nauka zdalna – laptop dla ucznia i studenta

Wrześniowa nauka zdalna – laptop dla ucznia i studenta

Nauka zdalna w okresie pandemii pokazała, jak ważna jest technologia. Dzięki niej możesz się nie tylko komunikować z innymi, ale przede wszystkim edukować. By z powodzeniem móc uczestniczyć w zajęciach, niezbędny jest odpowiedni sprzęt – zarówno dla ucznia, jak i studenta. Podpowiadamy, jaki sprzęt będzie odpowiedni dla każdego z nich!

Dla ucznia szkoły podstawowej

Na każdym etapie edukacji ważna jest systematyczność, dlatego sprzęt powinien być wydajny, ekran odpowiednio duży, a jakość obrazu nienaganna. Warto zastosować odpowiednie opcje, które nie nadwyrężają wzroku. Do nauki w szkole podstawowej pomocny okaże się laptop Lenovo (Warszawa). Jeżeli szukasz praktycznego rozwiązania, postaw na poleasingowe modele. Są atrakcyjne cenowo, a ich komponenty zostały dodatkowo wzmocnione – nie tylko nadają się do dalszego użytku na dużych obrotach, ale też wzorowo spełnią swoje zadanie!

By zadbać o komfort i wygodę, warto dobrać też akcesoria, które usprawnią obsługę komputera. Z pewnością przydatna okaże się mysz. Dzięki niej można znacznie szybciej poruszać się pulpicie i sprawniej wykonywać zadania. Równie istotna jest drukarka z funkcją skanera. Dzięki niej można szybko odebrać karty pracy, a po wypełnieniu zeskanować je i odesłać nauczycielowi.

Wymagający uczeń szkoły średniej

Nauka w szkole średniej jest niezwykle wymagająca. Jednak dobrej jakości sprzęt z pewnością pomoże się odnaleźć każdemu uczniowi. Płynnie działające programy, szybkie i sprawne przełączanie kart przeglądarki oraz wydajna bateria sprawiają, że każdy dzień spędzony na nauce zdalnej będzie łatwiejszy. Nastolatek od sprzętu oczekuje również dobrej jakości obrazu i dźwięku – pomaga to nie tylko podczas zajęć zdalnych, ale też podczas grania w gry czy w przypadku oglądania filmów.

Młodzież z pewnością doceni modele Dell Latitude. Poleasingowe modele to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają lepszej jakości w atrakcyjnej cenie. Tego rodzaju produkty są zwykle użytkowane w biurach, a następne oddawane do punktów skupu. Profesjonaliści dokładnie sprawdzają stan urządzeń, a następnie przygotowują sprzęt do dalszego użytku. Dzięki tym zabiegom każdy może mieć najwyższej jakości komputer, który będzie świetnie działał zarówno podczas nauki, jak i chwil odpoczynku.

nauka zdalna

Student z potrzebami

Mobilność i szybkość to główne cechy dobrego, studenckiego komputera. Pisanie prac dyplomowych czy czytanie e-booków wymaga wielu godzin spędzonych przed ekranem. Dobry sprzęt pozwala na sprawne wykonywanie wszystkich zadań. Podczas nauki zdalnej ważna jest również jakość dźwięku i obrazu. Jeżeli studiujesz na kierunkach technicznych lub informatycznych, to doskonale zdajesz sobie sprawę również z tego, jak męczące może być zacinanie się programów. Z pewnością studenckie wymagania spełnią laptopy HP. Warszawa, Poznań czy Kraków – niezależnie od tego, gdzie studiujesz i na jakim kierunku, nasi pracownicy doradzą w wyborze i odpowiedzą na każde pytanie. Poleasingowe, specjalnie wyselekcjonowane produkty, dostępne w naszym sklepie, to praktyczne rozwiązania, które posłużą Ci na lata.

Koniec wakacji to odpowiedni czas na poszukiwania laptopa, który spełni oczekiwania Twoje, bądź pociechy. Wybór odpowiedniego sprzętu jest trudny, ale z naszą pomocą nie będzie aż tak problematyczny. Dzięki wiedzy naszych fachowców znajdziesz laptop w atrakcyjnej cenie, gotowy do dalszej pracy. Niezależnie od tego, na którym etapie edukacji jesteś Ty lub Twoje dziecko, odpowiedni laptop do nauki zdalnej będzie podstawą w dalszej edukacji. Skorzystaj z naszej oferty jeszcze dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl