MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Uszkodzony iPhone? Koniecznie odwiedź serwis iPhone Warszawa.

Uszkodzony iPhone? Koniecznie odwiedź serwis iPhone Warszawa.

iPhone to jeden z czołowych producentów telefonów na całym świecie. Jednak mimo świetnych podzespołów i imponującego procesora jak każdy sprzęt elektroniczny, również iPhony ulegają różnego rodzaju usterkom – czy to mechanicznym, czy systemowym. Właśnie dlatego, w tego typu sytuacjach warto powołać się na sprawdzony i zaufany serwis.

Parę słów o nas – serwis iPhone Warszawa

Firma MMComp to jeden z liderów, jeśli chodzi o szeroko zakrojoną działalność serwisową. Poradzimy sobie zarówno z telefonami, laptopami, jak i komputerami PC. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz doświadczonemu zespołowi niezależnie od rodzaju usterki, z którą boryka się Twój sprzęt, z pewnością sobie poradzimy. W związku ze stale wzrastającą popularnością marki Apple zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszych usług dedykowanych telefonom iPhone. Tym samym możemy się poszczycić szeroką wiedzą dotyczącą działania tego typu sprzętu.

uszkodzony iphone serwis iphone warszawa

Najczęstsze problemy – nasze rozwiązania

Choć popularne Jabłuszka to zdecydowanie jedne z bardziej zaawansowanych smartfonów na rynku, również one nie są wolne od wszelkiego rodzaju usterek. Ze względu na poszczególne modele możemy wskazać kilka najczęstszych problemów, z którymi z pewnością poradzi sobie nasz serwis GSM Warszawa.

Jednym z najpopularniejszych modeli jest zdecydowanie niemal kultowy już iPhone5S. Z naszego doświadczenia wiemy, że jedną z najczęściej występujących usterek jest problem z szybko rozładowującą się baterią. Poza tym dość często słyszymy o nagrzewającej się do granic możliwości baterii, która bywa wyjątkowo problematyczna. Aby temu zapobiec, w naszym serwisie możemy dokonać kompleksowej naprawy złącza, jeśli wcześniej zostały zauważone problemy z samym ładowaniem, bądź możemy zdecydować się na wymianę całej wadliwej baterii.

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku nieco nowszego modelu, jakim jest iPhone6S. W tym przypadku klienci zazwyczaj borykają się usterkami kamery, złączem słuchawek czy nawet wadą przycisku HOME. Z tego względu w naszym serwisie oferujemy kompleksową usługę wymiany czytnika linii papilarnych oraz wszelkiego rodzaju przycisków, a także wymianę mikrofonu, gniazda HF czy nawet buzera. Jeśli chodzi o model iPhone7, klienci zazwyczaj skarżą się na dość częste problemy z głośnikiem. Aby sobie z tym poradzić, proponujemy działania podobne jak w przypadku starszych modeli, opierające się przede wszystkim na wymianie wadliwych elementów.

Najnowsze modele, czyli iPhone8 oraz X, to przede wszystkim urządzenia, które charakteryzują się dość częstymi problemami z płytą główną, złączem ładowania, głośnikiem czy nawet wyświetlaczem. Wówczas najlepszym rozwiązaniem okazuje się wymiana podzespołów, mikrofonu, całego wyświetlacza czy konkretnego złącza. Dzięki temu Twój niemal nowy telefon szybko odzyska dawną sprawność.

uszkodzony iphone serwis iphone-warszawa

Inne nieszczęścia

Poza wadami systemowymi większość telefonów zostaje uszkodzona po prostu podczas codziennego użytkowania. Pęknięte szybki czy zalanie urządzania to stosunkowo częste uszczerbki, z którymi radzimy sobie na co dzień. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że po dłuższym użytkowaniu mogą również wystąpić problemy z wirusami czy pamięcią. Z tego względu, aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów, oferujemy również kompleksowe czyszczenie oraz odwirusowywanie systemu, oraz wymiany zniszczonych elementów.

Jak widać, oferta, jaką może poszczycić się nasz serwis GSM Warszawa to działania, które sprawdzą się w przypadku wszelkiego rodzaju usterek. Dzięki nam nie będziesz musiał martwić się kosztami związanymi z całkowitą wymianą sprzętu – zazwyczaj wystarczy kilka prostych zabiegów, by Twój telefon w mgnieniu oka wrócił do łask. Postaw na sprawdzony serwis iPhone Warszawa!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl