MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Szybka i skuteczna naprawa Twojego smartfona? Sprawdź serwis GSM Warszawa.

Szybka i skuteczna naprawa Twojego smartfona? Sprawdź serwis GSM Warszawa.

Sprzęty elektroniczne, jako wytwór technologii i człowieka czasami bywają wadliwe. Niektórzy myślą, że nie wszystkie usterki można naprawić. Są jednak tacy czarodzieje, którzy są w stanie posklejać elementy układanki tak, by wszystko ponownie działało. Fachowcy w naprawianiu telefonów powinni mieć wprawę. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, funkcje życiowe telefonu można przywrócić. Podpowiadamy, które awarie usuniemy!

Serwis GSM – Warszawa pionierem w wymianie szybki?

Jednym z najczęstszych przyczyn wizyt smartfonów jest rozbity wyświetlacz. Żyjemy w biegu i zapominamy o tym, że telefon to tylko urządzenie. Często przez nieuwagę ląduje na twardej powierzchni i zastanawiamy się co teraz. Ważne jest fachowe ocenienie strat. Ekran naszych smartfonów składa się bowiem z trzech części. Szybki, ekranu dotykowego i wyświetlacza. Jeżeli problemem dotyczy tylko szkła to naprawa powinna pójść szybko. Wtedy zanosimy nasz sprzęt do sprawdzonego punktu serwisowego i pozostaje nam czekać. Jeżeli awarii ulegnie nam ekran dotykowy to musimy również liczyć się z wymianą szkła. W przypadku zbitego wyświetlacza musimy wymienić i część dotykową i szybkę. Generuje to oczywiście większe koszta, ale wciąż nie powinno przekraczać wartości telefonu. Do uszkodzeń mechanicznych zaliczamy także zbity aparat. Nasza firma również dokonuje napraw w tym zakresie. Dzięki temu znowu będziesz mógł cieszyć się pięknymi zdjęciami.

serwis gsm warszawa

Woda w środku

Czasami zdarza się, że do naszego telefonu w niekontrolowany sposób dostaje się woda. Zalany telefon to już klasyk. Wypadki na basenie czy deszcz to jedne z głównych przyczyn. Czy można uratować taki sprzęt? Okazuje się, że tak. Zależy tylko jak daleko woda dostała się do środka. Samemu niestety nie poradzisz sobie z naprawą. Telefon należy jak najszybciej rozkręcić i wysuszyć. Nie wkładamy telefonu do piekarnika czy mikrofalówki. Często podczas zalania dochodzi do uszkodzenia płyty głównej. Wówczas trzeba ją wymienić. Koszt wymiany nie jest duży w porównaniu z zakupem nowego sprzętu. Taką usługę również oferują fachowcy w mmcomp.pl.

Drobne usterki

Czasami dochodzi również do awarii mikrofonu. Ta usterka znacząco utrudnia korzystanie z telefonu ale go nie wyklucza. Jeżeli nie przeszkadza Ci brak możliwości prowadzenia rozmów to możesz poczekać z wymianą. Podobnie ma się z usterkami modułu Bluetooth.

Nasz serwis GSM działa szybko i skrupulatnie. Nie pominiemy żadnej usterki. Zawsze utrzymujemy kontakt z klientem i dbamy o relacje z nimi. Nie podejmiemy żadnej decyzji, bez konsultacji z Tobą.

Zdarza się przez przypadek tracimy dane. Nasza firma również je dla Ciebie odzyska. Zgramy także wszystkie potrzebne dokumenty. Jeżeli kupiłeś telefon ale okazało się, że został zablokowany to hasło również dla Ciebie zdejmiemy. Działamy szybko i sprawnie , dlatego nie będziesz musiał długo czekać.

Serwis GSM przed sprzedażą

Jeżeli Twój telefon jest w dobrym stanie ale z jakiś powodów wymieniasz go na lepszy model to swój stary w myśl recyklingu sprzedać swój stary. Warto przed wystawieniem oferty odwiedzić serwis i wyczyścisz wszystkie dane. Dzięki temu nowy użytkownik dostanie prawie nowy telefon, a Ty będziesz spokojny, że informacje o Tobie nie dostaną się w niepowołane ręce. Warto także nakleić na ekran szkło hartowane lub specjalną folię ochronną. W razie upadku na twardą powierzchnię ochroni oryginalną szybkę.

serwis gsm warszawa

Wszystkie modele?

W mmcomp.pl kompleksowo zajmiemy się każdym modelem telefonu. Często jest tak, że punkty serwisowe nie podejmują się trudnych napraw skomplikowanych technologicznie sprzętów. Wychodzimy z założenia, że każdy telefon czy tablet można naprawić. Szczególny niepokój budzi się w użytkownikach produktów firmy Apple. Serwis Iphone Warszawa podejmie się wyzwania naprawy tego rodzaju sprzętu, więc w razie potrzeby kontaktuj się z nami.

Zanim spiszesz na straty swój telefon warto odwiedzić serwis GSM. Warszawa, Katowice czy Gdańsk – niezależnie od miejsca, w którym mieszkasz możesz się z nami skontaktować, a z pewnością pomożemy i doradzimy. Oferujemy kompleksowe usługi, dlatego możesz przyjść do nas z każdym problemem czy usterką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl