MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Serwis iPhone Warszawa – co zrobić w przypadku awarii przycisków

Serwis iPhone Warszawa – co zrobić w przypadku awarii przycisków

Zarówno smartfony znanych marek, jak i iPhone’y, mogą ulec awarii. Do dość częstych usterek należą problemy z przyciskami – najczęściej jest to przycisk Power lub klawisze głośności. Zdecydowanie nie jest to powód, by urządzenie wyrzucić. Możesz spróbować samodzielnie je naprawić, całkiem sprawnie korzystać z telefonu bez usunięcia usterki (w tym przypadku należy być jednak niezwykle ostrożnym) lub udać się do serwisu, gdzie profesjonaliści z doświadczeniem rozwiążą problem od ręki. Wybór należy do Ciebie! My przedstawimy Ci kilka możliwych rozwiązań w przypadku awarii przycisków.

Przycisk Power nie działa – jak włączyć telefon

Awaria przycisku włączania i wyłączania telefonu może okazać się kłopotliwa, jednak nie oznacza to, że Twój smartfon nadaje się już tylko na straty. Jeśli guzik odpadł, na odsłoniętą „gumkę” możesz użyć wykałaczki lub szpilki delikatnie przyciskając jedną z nich, a telefon powinien się uruchomić. Często jednak problem nie dotyczy jedynie zewnętrznej części klawisza – w takiej sytuacji warto podłączyć urządzenie do portu USB komputera. Część modeli telefonów uruchamia się automatycznie właśnie w ten sposób.

Gdy i ta metoda zawiedzie, użyj specjalnej kombinacji przycisków. Przytrzymaj jednocześnie oba klawisze głośności, a następnie podłącz telefon do portu USB, nawet na chwilę nie puszczając wskazanych przycisków. Jeśli wybrany przez Ciebie model posiada fizyczny przycisk Home, to przytrzymaj go przez około minutę, a jeśli nie - skup się na klawiszach głośności. Po pewnym czasie puść wszystkie przyciski – na ekranie powinna pojawić się komenda: Start/Uruchom ponownie. Wybierz ją, a Twoje urządzenie z pewnością się włączy.

Powierz swój telefon profesjonalistom

O ile włączenie telefonu bez użycia przycisku Power jest możliwe, o tyle funkcjonowanie bez niego, jak i bez klawiszy głośności może być problematyczne. Przyczynę problemu warto odnaleźć i skutecznie ją rozwiązać, by móc w pełni korzystać ze swojego telefonu. Fachową pomoc uzyskasz wybierając serwis GSM. Warszawa to miasto, na terenie którego od lat świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie i rozległa techniczna wiedza pozwalają nam szybko zdiagnozować problem i skutecznie usunąć usterkę. Gwarantujemy solidne wykonanie zlecenia, wysoką jakość podzespołów, a przy tym konkurencyjne ceny. Ogromna ilość funkcji i liczne składniki oprogramowania najnowocześniejszych urządzeń, szczególnie tych z wyższej półki cenowej sprawiają, że przyczyna awarii przycisków może okazać się niezwykle problematyczna i leżeć znacznie głębiej. Jeśli nie chcesz uszkodzić swojego telefonu poprzez samodzielną naprawę lub wdrażanie nietypowych rozwiązań – serwis iPhone (Warszawa) poradzi sobie z każdą awarią.

Nowoczesne metody naprawy klawiszy, czyli aplikacje

Jeśli na ten moment brak czasu uniemożliwia Ci wizytę w profesjonalnym serwisie możesz skorzystać ze specjalnych aplikacji, które ułatwiają korzystanie z telefonu, którego przyciski nie działają. Część z nich powoduje, że Twoim przyciskiem zasilania stanie się klawisz głośności. Możesz też sięgnąć po oprogramowanie, które automatycznie uruchomi ekran, gdy podniesiesz telefon oraz wyciszy, gdy go odłożysz. Część aplikacji pozwala też na zmianę niemal wszystkich przycisków i to na wiele sposobów. Pamiętaj jednak, że zwykle generuje to dużo większe zużycie energii i jest zwyczajnie niepraktyczne. Znacznie lepiej powierzyć swój telefon fachowcom. Naprawa nie potrwa długo, a urządzenie będzie w pełni sprawne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl