MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Serwis iPhone – pomożemy Ci pozbyć się usterek

Serwis iPhone – pomożemy Ci pozbyć się usterek

iPhone to niewątpliwie jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie smartfonów na rynku. Choć cieszy się ogromną popularnością, to wciąż urządzenie, które ulega awariom i usterkom. Część z nich powstaje na skutek nieuwagi podczas użytkowania, do innych dochodzi samoistnie bez udziału czynników zewnętrznych. Ponadto, nowoczesny design i wykorzystanie specyficznych materiałów do utworzenia korpusu iPhone’a sprawia, że jest on podatny na uszkodzenia i zarysowania.

Jakim usterkom ulega iPhone?

Iphone’y mają bardzo szerokie grono zwolenników. Sprawdzają się zarówno pod względem biznesowym, jak i rozrywkowym. Z pewnością zaliczane są do produktów luksusowych, dlatego ich cena może nieco odstraszać. Bez wątpienia przewyższa kwoty, które należy zapłacić za popularne flagowce innych marek. Poza zarysowaniami i pęknięciami ekranu w wyniku uderzeń lub przypadkowych upuszczeń – telefony marki Apple ulegają również innym awariom.

Część usterek wynika z wadliwego oprogramowania, tak jak w przypadku iPhone 5s, gdzie pojawiają się problemy z kalibracją czujników, szybkie nagrzewanie urządzenia czy nieprawidłowe działanie mikrofonu. Model 6s wykazuje z kolei przegrzewanie przycisku Touch ID, co prowadzi nawet do wyłączania się urządzenia mimo pełnej baterii. Jeśli po aktualizacji oprogramowania problem nie zniknie, koniecznie postaw na sprawdzony serwis iPhone (Warszawa). Wykwalifikowani specjaliści skutecznie rozwiążą Twoje kłopoty, poprawiając wydajność i przedłużając żywotność Twojego urządzenia.

Choć nowsze wersje smartfonów marki Apple są nieustannie ulepszane, to one także nie są bez wad. Właściciele iPhone’a 7 zwykle zgłaszają problem dotyczący zapętlania się podczas restartowania, a także syczący odgłos pojawiający się przy zwiększonej pracy telefonu. Użytkownicy nowszych modeli narzekają na brak reakcji ekranu na dotyk czy rozszczelnienie się obudowy podczas ładowania.

Serwis iPhone Warszawa – ratunek dla Twojego telefonu

Postaw na certyfikowany przez firmę Apple serwis iPhone (Warszawa). Kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem i satysfakcją naszych klientów. Z tego względu oferujemy szeroki zakres usług, dzięki którym Twój telefon będzie w pełni sprawy, a komfort jego użytkowania znacząco się podniesie. Specjalizujemy się w wymianie szybek, LCD, mikrofonu, baterii, złącza ładowania i wielu innych podzespołów odpowiedzialnych za prawidłowe działanie Twojego sprzętu. Posiadamy odpowiednie środki i kwalifikacje, by szybko zdiagnozować powstałe problemy.

Część usterek wynika z wad fabrycznych telefonu i trudno im zapobiec, jednak okazuje się, że większość z nich spowodowana jest niewłaściwym użytkowaniem. Warto postawić też na odpowiednią ochronę przed czynnikami mechanicznymi. Zakup etui lub folii ochronnej pozwoli znacznie zminimalizować skutki zalania lub upuszczenia urządzenia. Wybierz serwis GSM Warszawa, gdzie skutecznie zabezpieczamy wszelkie smartfony. Dzięki nam unikniesz wielu przykrych sytuacji i zaoszczędzisz na naprawie iPhone’a.

Gwarantujemy wysoką jakość serwisu i wykorzystanie wyłącznie oryginalnych części firmy Apple. Część firm świadczących tego typu usługi używa tańszych zamienników, które w dłuższej perspektywie mogą prowadzić do poważniejszych problemów, dlatego warto wybierać profesjonalistów. Ceny napraw zależne są od modelu telefonu i rodzaju usterki, jednak po wstępnych oględzinach, nasz technik określi konkretną kwotę. W niektórych przypadkach naprawa może być objęta gwarancją Apple lub podlegać przepisom prawa konsumenckiego. Wszystkie zlecenia realizujemy szybko, a niektóre awarie usuwamy już tego samego dnia. Nie czekaj i skorzystaj z naszych usług – my przywrócimy pełną funkcjonalność Twojego iPhone’a!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl