MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Nie wiesz, co zrobić ze starym firmowym sprzętem? Oddaj go nam!

Nie wiesz, co zrobić ze starym firmowym sprzętem? Oddaj go nam!

Komputer firmowy z czasem ulega eksploatacji. Wiele modeli, już nawet po dwóch latach, wymaga naprawy. Zamiast czekać, aż laptop lub komputer całkowicie straci swoją wydajność, zapewnij pracownikom nowe jednostki, a stary sprzęt oddaj do skupu – szybko go wycenimy, dzięki czemu odzyskasz w ten sposób część pieniędzy, które możesz zainwestować w kupno nowych modeli!

Sprzedaj z głową

Pracodawcy zwykle inwestują w dobrej jakości sprzęt, który służy głównie do pracy biurowej. Oryginalne podzespoły z czasem jednak się eksploatują – nie oznacza to jednak, że stają się bezużyteczne. Choć ich wartość maleje, możesz sprzedać je właśnie nam – nasi profesjonaliści zajmą się wyceną, a po odkupieniu od Ciebie jednostki, wykonają wszystkie niezbędne naprawy. Skup komputerów (Warszawa i inne miasta) dokładnie obejrzy urządzenia i zaproponuje odpowiednią cenę. Dzięki temu jako przedsiębiorca odzyskasz trochę pieniędzy, które zainwestujesz w zakup nowego sprzętu.

Laptop, po dokładnym przeglądzie, zostanie przygotowany do dalszej pracy. Jeżeli dopiero zaczynasz działalność gospodarczą i potrzebujesz sprzętu do pracy, to skup laptopów (Warszawa) zajmuje się również sprzedażą komputerów poleasingowych. U nas nie tylko pozbędziesz się starego sprzętu, ale możesz też odkupić używane urządzenia w atrakcyjnej cenie. Wszystkie proponowane przez nas jednostki przeszły przez kompleksowy przegląd. Oferowane przez nas rozwiązanie to opcja idealna dla osób, które chcą wymienić swój stary sprzęt na nowy lub dla tych, którzy szukają niedrogiego, ale dobrego urządzenia. Nasz sklep komputerowy (Warszawa) oferuje wiele modeli flagowych marek, które są w bardzo dobrym stanie technicznym. Nasi profesjonaliści przywracają urządzeniu drugie życie – przekonaj się!

Nie wiesz, co zrobić ze starym firmowym sprzętem? Oddaj go nam!

Nie wyrzucaj – sprawdź, czy da się go naprawić!

Jeżeli jesteś w posiadaniu starej jednostki komputerowej i chcesz się jej pozbyć, nie musisz od razu kierować się z nią do miejsca zbiórki elektrośmieci. Niekiedy wydaje się tylko, że laptop lub komputer do niczego się nie nadaje, kiedy jest zupełnie odwrotnie. Nawet jeśli sprzęt nie jest do końca funkcjonalny, możesz sprzedać go na części lub upewnić się w skupie, że nie da się go naprawić. Być może jednak, zamiast pozbywać się laptopa, skup zaproponuje Ci niewielką kwotę za jego odkupienie – możesz zatem jednocześnie pozbyć się zalegającego urządzenia i jeszcze na tym zarobić!

Jeśli w imieniu firmy chcesz pozbyć się starych jednostek, nie zapomnij o tym, że kiedyś służyły one do pracy. Koniecznie zabezpiecz wszystkie istotne dane na dyskach zewnętrznych i wyczyść dysk. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nasz serwis może zrobić to za Ciebie. Warto skorzystać z oferty profesjonalnego serwisu, który przeniesie wszystkie dane na nośnik zewnętrzny. Dzięki temu wciąż będziesz mieć do nich dostęp i znikną obawy, że wrażliwych danych nie da się odzyskać. Jeżeli posiadasz kilka starych laptopów i chcesz się ich pozbyć, nie zwlekaj. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że oddając laptop zyskasz część pieniędzy, które z powodzeniem możesz ponownie zainwestować!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl