MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Mikrofon lub słuchawki w telefonie nie działają? Serwis iPhone Warszawa pomoże Ci naprawić uszkodzenia

Mikrofon lub słuchawki w telefonie nie działają? Serwis iPhone Warszawa pomoże Ci naprawić uszkodzenia

Trzaski i zakłócenia podczas rozmów telefonicznych, brak reakcji telefonu na polecenia głosowe lub fakt, że podczas wykonywania połączeń w ogólnie nie słyszysz swojego głosu – jeśli rozmawiasz z wykorzystaniem słuchawek i mikrofonu, są to oznaki wskazujące na problemy właśnie z tymi elementami. Jak samodzielnie usunąć drobne awarie, a jak poradzić sobie z poważnymi uszkodzeniami? Sprawdź poniżej!

Pierwsze kroki w walce z zepsutym mikrofonem

Jeśli zauważysz, że Twój mikrofon nie działa lub zanotujesz zakłócenia – sprawdź czy zgromadzony w nim kurz i brud nie wpływają na jego działanie. Tego typu zanieczyszczenia usuniesz za pomocą sprężonego powietrza oraz suchej i czystej szczoteczki do zębów lub pędzelka. Często stosowanym rozwiązaniem w walce z wieloma awariami jest też restart urządzenia. Być może dzięki temu usterka zostanie usunięta. Jeśli problem z mikrofonem występuje od momentu zainstalowania danej aplikacji, to koniecznie ją usuń – często programy zainstalowane z niesprawdzonego źródła mogą być przyczyną wielu komplikacji.

Awaria telefonu może być jednak znacznie poważniejsza. Zacznijmy od tego, że smartfony posiadają dwa mikrofony – główny i dodatkowy. Zależnie od obserwowanych usterek, problem może dotyczyć jednego z nich, a nawet świadczyć o awarii głośników. W takiej sytuacji nieoceniony okaże się serwis GSM. Warszawa to miasto, na terenie którego świadczymy nasze usługi. Służymy profesjonalną pomocą wykwalifikowanych specjalistów, którzy zdiagnozują problem i sprawnie usuną usterkę. Powierzone zadania realizujemy z dokładnością i skrupulatnością oferując naszym klientom najwyższą jakość usług.

Słuchawki w telefonie przestały działać – znajdź przyczynę

Słuchawki to jedno z najpopularniejszych akcesoriów, bez którego część posiadaczy smartfonów nie wyobraża sobie korzystania z telefonu. Często jednak można spotkać się z utratą w nich dźwięku i nie dotyczy ona jedynie najtańszych zestawów – słuchawki iPhone’a także ulegają awarii, a przyczyn takich problemów może być naprawdę wiele. Jeśli usterka dotyczy samych słuchawek – prawdopodobnie konieczna będzie ich wymiana na nowe. Komplikacje często wynikają z zatkanej wkładki z siatki, uszkodzonego lub poluzowanego złącza, a także uszkodzenia sznura. Jeśli jednak słuchawki działają na innym nośniku, aniżeli Twój smartfon – przyczyna problemu znajduje się właśnie w nim. Do najczęstszych powodów takiego stanu rzeczy można zaliczyć wnikanie wilgoci do urządzenia, awarie oprogramowania, która powoduje, że telefon „nie widzi” słuchawek czy uszkodzenie mikroukładu lub płytki. W takich sytuacjach swoją pomoc oferuje serwis iPhone (Warszawa).

Wieloletnie doświadczenie przekłada się na szybkość i precyzję naszej pracy, dlatego jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z działaniem Twojego sprzętu – zgłoś się do nas. Sprawnie diagnozujemy usterki, by dokonać kompleksowej naprawy. Stosujemy wyłącznie wysokiej klasy, oryginalne części i komponenty, co przekłada się na dłuższą żywotność Twojego smartfona. Na Twoją prośbę wykonamy wszelkie prace dążące do usprawnienia działania Twojego telefonu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usługi znajdującymi się na naszej stronie internetowej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl