MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Laptop jako prezent na dzień ojca

Laptop jako prezent na dzień ojca

W związku z nadchodzącym dniem ojca warto zastanowić się nad prezentem dla swojego taty. Wśród wielu produktów dostępnych na rynku, wciąż niezmienną popularnością cieszą się telefony komórkowe i komputery, a także urządzenia łączące zalety tych dwóch typów urządzeń – laptopy. Zakup nowego sprzętu zwykle wiąże się z dużymi wydatkami, ale z powodzeniem możesz znaleźć produkty w bardzo przystępnych cenach, przy zachowaniu większości funkcji, dostępnych dla urządzeń z wyższej półki.

Tanie laptopy – to jest możliwe

Wybierając tani laptop, nie musisz martwić się o jego wydajność. Co prawda tańsze urządzenie będzie uzyskiwać nieco mniejsze osiągi niż jego droższy odpowiednik, ale jeśli Twój tata będzie potrzebował go do codziennych zastosowań (multimedia, programy biurowe, korzystanie z internetu), ta różnica będzie niezauważalna. Tanie laptopy posiadają często mniejsze rozmiary, a ich matryce zazwyczaj osiągają przekątną dwunastu lub trzynastu cali. Taki rozmiar ekranu w zupełności wystarczy do komfortowego użytkowania. Jednocześnie sprawi, że laptop stanie się dla taty prawdziwie mobilnym urządzeniem. Niska cena laptopa wynika także z rodzaju zastosowanych materiałów – będzie to w większości przypadków plastik. Jego jakość jest obecnie wysoka, więc jeśli laptop będzie użytkowany w rozsądny sposób, fakt ten nie powinien stanowić żadnego problemu. Warto pamiętać, że główną zaletą użycia plastiku jest jego niska waga, a co za tym idzie – lekkość całego urządzenia, co przekłada się na jego funkcjonalność.

Interesująca alternatywa – sprzęt poleasingowy

Decydując się na kupno taniego laptopa z myślą o prezencie dla taty, warto skorzystać z rozwiązania, które dodatkowo obniży koszt ewentualnego zakupu. Rozważ wybór sprzętu poleasingowego. Rosnąca popularność tej opcji bierze się głównie z rachunku ekonomicznego – laptopy poleasingowe kosztują od 15% do 70% mniej w porównaniu z pierwotną ceną.     

Laptopy poleasingowe to rozsądny wybór, również z innych powodów - jednym z nich jest klasa urządzeń. Urządzenia te były użytkowane wcześniej w środowisku biznesowym, należą często do kategorii produktów premium. Są to solidne jednostki, a ich osiągi pozwalają na użytkowanie w sytuacjach trudniejszych niż tylko codzienne, domowe zastosowania. Dlatego też solidny laptop poleasingowy to dobry wybór na prezent dla osoby, która z urządzenia będzie korzystać także w pracy.

Kupno bez ryzyka

Laptop poleasingowy, mimo że jest produktem używanym, bardzo często posiada roczną lub dłuższą gwarancję, a jego podzespoły sprawdzane są przed sprzedażą i wymieniane w razie awarii lub wadliwego działania. Cały sprzęt przechodzi gruntowne czyszczenie pod okiem profesjonalisty. Te czynności serwisowe umożliwiają klientowi korzystanie z laptopa bez konieczności obawy o awaryjność sprzętu.

Laptop poleasingowy to nowoczesne urządzenie, które nie było nadmiernie eksploatowane.  Cykl użytkowania komputerów i urządzeń mobilnych, które trafiają na rynek poleasingowy to zazwyczaj dwa – trzy lata. Po takim okresie firma najczęściej decyduje się na kupno nowego sprzętu oraz sprzedaż starego. Daje to gwarancję, że zakupiony sprzęt będzie nowoczesnym urządzeniem, które z pewnością spełni wymagania klientów.

Realia współczesnego rynku elektroniki działają na korzyść klienta – olbrzymia konkurencja i ciągły rozwój technologii mobilnych wpłynął znacząco na ceny laptopów. Szybkie i niedrogie komputery są obecnie dostępne w niemalże każdej kategorii cenowej. Zakup taniego laptopa nie musi wiązać się z ograniczeniami w osiągach. Jednocześnie osoby, które chcą postawić na dobrej jakości sprzęt, bez zbędnego obciążenia portfela mogą zaopatrzyć się w sprzęt poleasingowy, zachowując przy tym zalety solidnego, szybkiego i bezawaryjnego urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl