MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Jaki laptop dla seniora wybrać? Poleasingowe laptopy Dell najlepszą odpowiedzią!

Jaki laptop dla seniora wybrać? Poleasingowe laptopy Dell najlepszą odpowiedzią!

Laptopy Dell znane są na całym świecie jako potężne jednostki, których jakość nieustannie zachwyca. Nic dziwnego, że od lat królują w polskich domach. Szukając rozwiązania, które może służyć nie tylko podczas wymagającej pracy w domu, ale też do gier i oglądania filmów, Dell nie zawiedzie – nawet, gdy markę tą tworzą laptopy poleasingowe.

Dlaczego Dell jest wart zainteresowania?

Uniwersalna marka Dell jest stale udoskonalana – najwyższy standard podzespołów, wytrzymałość i wydajność to cechy, które nierozerwalnie kojarzą się z tą firmą. Trzeba też pamiętać, że sukces, jaki odniósł Dell, jest zasługą skupiania się na wymaganiach konsumentów – dostarczane rozwiązania są opracowywane wedle preferencji potencjalnych kupujących. Nie można też bagatelizować ilości dostępnych portów, które są obecne w każdym modelu i znacznie ułatwiają, np. pracę na uczelni.

Warto też zwrócić uwagę na serie laptopów – przykładowo, Dell Precision poleasingowy z pewnością sprawdzi się do pracy wymagającej precyzji. Będzie on idealny do skomplikowanych prac inżynieryjnych, wymagających dużej mocy. Z kolei Dell Latitude poleasingowy to zazwyczaj jednostka służąca do pracy biurowej – cechuje je nie tylko typowa dla marki ponadprzeciętna trwałość, ale też rozbudowany system bezpieczeństwa i wysoka funkcjonalność.

Seniorzy z pewnością skorzystają

Jeśli zarówno seria Precision, jak i Latitude nie spełnia Twoich wymagań, być może Twoje strzałem w dziesiątkę będzie Dell XPS. Poleasingowy model jest równie wydajny, co komfortowy w użyciu. Szukając laptopa, który nie tylko zapewni pełnię wygody przy podstawowym przeznaczeniu (np. przeglądanie zdjęć, odczytywanie poczty, czytanie wiadomości), ale też zrobi to znacznie szybciej i sprawniej niż konkurencyjne marki, warto zainteresować się właśnie tym modelem.

Na MMCOMP znajdziesz też propozycje z ekranem dotykowym marki Dell, które pozwolą na intuicyjne używanie sprzętu już od pierwszego uruchomienia. Opcja ta znacząco minimalizuje używanie touchpada lub myszki – wystarczy kliknąć na odpowiednie miejsce na ekranie. Wbrew pozorom ekran dotykowy to nie tylko wyższy standard wygody, ale też znacznie lepszy poziom bezpieczeństwa. Logując się do banku, zamiast używać klasycznej klawiatury, wystarczy dotykowo wpisać dane – dzięki temu haseł dostępu nie przechwycą szkodliwe programy wirusowe.

Większą sprawność działania zapewni też odpowiednio dobrana wielkość ekranu - im większa, tym lepiej widać informacje na nim wyświetlane i znacznie wygodniej przybliżać sobie ekran (Ctrl oraz +; oddalenie – Ctrl oraz -). Nie można też zapominać, że laptop pozwala na mobilność każdemu użytkownikowi – można więc z niego skorzystać nie tylko przy biurku, ale też w fotelu, a nawet łóżku. Dużym plusem marki Dell jest też wygodna klawiatura z dobrze widocznymi napisami na przyciskach.

Poleasingowy nie znaczy gorszy

Tani laptop premium brzmi jak oksymoron, jednak jest to możliwe, gdy celujesz w laptopy poleasingowe Dell. Precision, wbrew pozorom, też można dostać w atrakcyjnej cenie. Ten solidny sprzęt zazwyczaj jest wynajmowany przez biura od producenta, dlatego oglądając laptopy poleasingowe warto pamiętać, że sprzęt był prawdopodobnie wykorzystywany podczas pracy biurowej, nie zaś silnie eksploatowany.

Jedną z największych zalet leasingu jest otrzymanie jednostki w niezwykle atrakcyjnej cenie. Sprzęt, który początkowo kosztował kilka tysięcy, po kilku latach używania można nabyć za połowę, lub nawet 1/3 początkowej kwoty. Zamiast inwestować w nowego laptopa z plastiku, lepiej postawić na laptopy poleasingowe Dell. Warszawa jest miejscem, w którym nas znajdziesz. Chętnie pomożemy Ci wybrać model dopasowany do Twoich potrzeb, możliwości i preferencji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl