MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Jak wycenić swój nieużywany laptop? Sprawdź, gdzie możesz go sprzedać za dobrą cenę w Warszawie

Jak wycenić swój nieużywany laptop? Sprawdź, gdzie możesz go sprzedać za dobrą cenę w Warszawie

Do wymiany sprzętu na nowy dochodzi z różnych przyczyn – czasem motywuje do tego potrzeba lepszej jakości sprzętu do pracy, a czasem chcesz komfortowo realizować swoje pasje. Niezależnie od okoliczności, w każdym przypadku warto rozważyć zakup komputera, który nie tylko będzie lepszy jakościowo od poprzedniego, ale też przez kolejne lata będzie nienagannie służył.

Decydując się na ten krok trzeba też zastanowić się, co zrobić ze starym sprzętem – po co zostawiać go w szafie, by się kurzył, kiedy można oddać go komuś innemu a przy tym zarobić? Poniżej podpowiadamy, jak wycenić swój komputer i sprzedać go po atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy.

Wycena laptopa w domowym zaciszu

Laptopa zabiera się ze sobą w wiele różnych miejsc. Jest on przez to narażony na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia czy zalania. Przypomnij sobie, ile razy zostawał on przez Ciebie zabierany w podróż lub ile razy lądował w Twoim łóżku, by zapewnić wieczorny seans. Podczas ciągłego przenoszenia go z miejsca na miejsce, we wnętrzu sprzętu zbiera się kurz, a do klawiatury trafiają okruchy jedzenia.

Zanim zdecydujesz się na wycenę, zadbaj o ogólny dobry wygląd sprzętu. Umyj ekran i wyczyść klawiaturę z wszelkich okruszków.  Wymień pastę i wyczyść wnętrze z kurzu. Za laptop używany przez okres od 4 do 6 lat, możesz dostać około ¼ pierwotnej ceny. Nie jest to jednak regułą – zdarzają się też inne wyceny, a wszystko zależne jest od tego, w jakiej formie są podzespoły jednostki.

Portale aukcyjne

Decydując się sprzedaż poprzez portale aukcyjne musisz odpowiednio przygotować swoje ogłoszenie. Niezbędny będzie dokładny opis i zdjęcia sprzętu – także jego wad. Musisz liczyć się również z negocjacjami, które są częścią całego przedsięwzięcia. Pamiętaj, by wcześniej dokładnie wyczyścić system ze swoich danych – najlepiej poprzez formatowanie dysku. Dzięki temu spokojnie oddasz sprzęt w inne ręce, a Twoje poufne dane będą bezpieczne.

Skup laptopów – najlepsza opcja

Jeżeli nie chcesz się przejmować ogłoszeniami i szukaniem klienta na własną rękę, zadzwoń do nas lub przyjdź osobiście do naszego punktu, w którym oferujemy profesjonalny skup laptopów. Warszawa to miasto, którego mieszkańcy mogą liczyć na naszą pomoc. Weź swój komputer i zajrzyj do nas – nasi pracownicy dokonają wyceny, a następnie przygotują Twój sprzęt do dalszych działań. Takie wyjście rozwiązuje problem zalegania zbędnego sprzętu w domu – i możesz przy tym zarobić!

Przyjdź do nas, a otrzymasz adekwatną do stanu komputera sumę pieniędzy – możemy pomóc Ci nawet z większą ilością i przyjąć  wszystkie Twoje używane laptopy. Warszawa, jako miejsce, w którym mamy biuro, stanowi świetną lokalizację do tego typu działalności. Dzięki temu pozbędziesz się sprzętu szybko i sprawnie, a jeśli chcesz, dodatkowo przeniesiemy Twoje dane z komputera na nośnik pamięci. Usuniemy za Ciebie pamięć laptopa i na nowo zainstalujemy system. Jeśli nie masz czasu na odwiedzenie nas osobiście, możesz zamówić nasz transport, który zabierze laptopa – trafi on na nasz skup komputerów (Warszawa, ul. Grochowska 45).Nasi specjaliści podarują sprzętowi drugie życie, a Tobie ułatwią przeprowadzenie transakcji, warto więc rozważyć tę opcję.

Dzięki naszej firmie możesz liczyć na szybką i sprawną usługę – pozbądź się zalegającego sprzętu, otrzymaj pieniądze i pozwól komuś innemu cieszyć się Twoim starym sprzętem! Transakcja przebiegnie szybko, Ty zaoszczędzisz czas, a my chętnie będziemy pośredniczyć podczas realizacji. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl