MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Gdzie szybko naprawię telefon w Warszawie? Najlepszy serwis GSM w Warszawie

Gdzie szybko naprawię telefon w Warszawie? Najlepszy serwis GSM w Warszawie

Obecnie telefon to coś więcej niż urządzenie. Często pełni funkcję naszej trzeciej ręki – mamy tam nierzadko nie tylko zdjęcia, ale też hasła, notatki i dokumenty. Dlatego też przyzwyczajeni do pewnego smartfona, rzadko kiedy godzimy się z jego odejściem. Z tego względu warto inwestować w jego naprawę, która jest tak naprawdę reanimacją skutkującą przedłużeniem życia.

gdzie szybko naprawię telefon w Warszawie? 2

Twój system został zainfekowany? Nie panikuj!

Mimo mało optymalnych warunków, podczas których smartfon jest narażony na upadek, uderzenie, zalanie i podobne im katastrofy, jest dla nas jak druga osoba. Możemy go w pełni kontrolować i personalizować – nie tylko przez dobór tapety. Znając się trochę na tym, jak działa oprogramowanie, nierzadko samodzielnie próbujemy wgrać własne rozwiązania, co może skutkować awarią. Przyczyną wielu uszkodzeń systemu są też błędy popełniane podczas aktualizacji, jak również niepoprawnie wgrywane aplikacje. Opcji jest mnóstwo, jednak faktem pozostaje, że Twój Android lub iOS ma problem i nijak samodzielnie sobie z nim nie poradzisz.

gdzie szybko naprawię telefon w warszawie-1

Jeśli chodzi o usterki oprogramowania, lepiej nie naprawiać sprzętu na własną rękę. Przypadkowo możesz uszkodzić lub usunąć potrzebne Ci dane. Jeśli panikujesz, co zrobić z wirusem, lub chcesz jedynie szybko odzyskać i zgrać dane, serwis iPhone Warszawa – MMCOMP posiada najwyższej klasy sprzęt, który pomoże nie tylko dokładnie przeanalizować zgłaszaną usterkę, ale też zapewni kompleksową naprawę urządzenia. Przykładowo, odwirusowanie to koszt 40 PLN, z kolei zgranie danych – 50 PLN. To niewielki koszt za sprawność Twojego komórkowego środowiska.

Liczy się wnętrze

Jeśli swój sprzęt rzeczywiście traktujesz jak coś, co zaciera granice między rzeczywistością a przestrzenią wirtualną, długa żywotność urządzenia jest nieprzeceniona. Zapewne przed zakupem długo analizujesz wszystkie właściwości i zastosowania sprzętu – i nic dziwnego. Przenoszenie swoich kont email, loginów i haseł jest nie tylko czasochłonne, ale wiąże się z przypominaniem sobie ważnych danych, o których często zapominamy. Niezależnie jednak od firmy i modelu, po wygaśnięciu gwarancji wypadki się zdarzają. Najczęściej dokonywane wymiany dotyczą:

  • Wymiana modułu GSM/Bluetooth – brak podstawowej funkcji przesyłania SMS-ów lub plików za pomocą Bluetooth potrafi dać się we znaki. Mimo dostępności innych opcji nie możesz mieć pewności, czy coś ważnego nie dostało się na Twoją skrzynkę odbiorczą. Wymiana Bluetooth jest konieczna zwłaszcza wtedy, gdy przeflashowanie telefonu nic nie da,
  • Wymiana mikrofonu/głośnika – oba moduły są niezbędne podczas rozmów telefonicznych. I choć niektórzy unikają ich jak ognia, niekiedy podniesienie słuchawki jest niezbędne. Obecnie smartfony są również odtwarzaczami plików muzycznych, dlatego sprawność mikrofonu i głośnika w telefonie to sprawa pierwszorzędna,
  • Wymiana aparatu – wykonywanie zdjęć pozwala nam nie tylko na zmiany awatarów na portalach społecznościowych – aparat w telefonie służy też do przechowywania wspomnień. Zdjęcia ze zjazdów rodzinnych czy też wieczornych spotkań ze znajomymi są dla każdego z nas ważne, dlatego też serwis GSM (Warszawa) MMCOMP zapewni Ci szybki powrót do cykania nowych fotek.
  • gdzie szybko naprawię telefon w Warszawie? 3

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – wymiana szybki i klawiatury

Zaczynając od najczęstszego zalania, aż po naprawę stłuczonego ekranu – MMCOMP zajmie się Twoim sprzętem szybko i sprawnie. Nie musisz się bać, że ucierpi na tym nasz profesjonalizm – dokładność i staranność to dla MMCOMP absolutny priorytet. Dzięki doświadczonej kadrze profesjonalistów i nowoczesnemu wyposażeniu zajmiemy się nie tylko przyklejeniem ochronnej szybki, ale też:

  • Wymianą klawiatury – bez sprawnej klawiatury nie da się obejść, zwłaszcza w starszym modelu telefonu. Bywa, że to jedyny sposób nawigacji telefonu. Nie ma zatem co zwlekać z jej wymianą,
  • Wymiana stłuczonego ekranu – gdy telefon upada z dużej wysokości na twardą powierzchnię, bywa, że i szkło hartowane nie pomoże. Z pękniętą szybką nie sposób oglądać zdjęć ani czytać wiadomości. Nie trzeba również wspominać, że jedna rysa często sprawia, że pęka reszta ekranu,
  • Zalaniem – wyczyszczenie po zalaniu nie jest sprawa łatwą. Gdy ryż Ci nie wystarczy, skieruj się do MMCOMP – z pewnością szybko postawimy Twój sprzęt na nogi.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl