MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Dlaczego komputer poleasingowy jest lepszy od nowego?

Dlaczego komputer poleasingowy jest lepszy od nowego?

Laptopy poleasingowe to komputery, które często wybieranie są nie tylko przez firmy, ale i przez klientów indywidualnych. Jest to wręcz idealna opcja dla osób, które są fanami wysokiej wydajności, jednocześnie nie nadwyrężając przy tym zbytnio budżetu. Komputery poleasingowe to doskonała metoda na wyposażenie biura w dobre komputery. Czy laptop poleasingowy naprawdę będzie lepszy od nowiutkiej sztuki wprost z linii produkcyjnej?

Czym są laptopy poleasingowe?

W dzisiejszych czasach wiele mniejszych i większych firm decyduje się na leasing sprzętu biurowego,  w tym przede wszystkich laptopów lub komputerów stacjonarnych. Opcja taka pozwala na rozłożenie wszelkich środków w czasie lub modną ostatnio  wymianę sprzętu na inny, nowszy po upływie czasu trwania umowy. Po okresie leasingu każdy laptop jest zastępowany nowym, a te używane wracają do osoby, która udzieliła leasingu. Następnie każdy komputer zostaje dokładnie sprawdzony pod względem stopnia zużycia, a także konieczności wymiany części. Po tak zwanym „refreshingu” urządzenia zostają sprzedane w o wiele niższej cenie z wydajnością praktycznie równą sprzętom całkowicie nowym. Laptopy poleasingowe to urządzenia wcześniej wykorzystane, które są w wyjątkowo dobrym stanie.

Ile lat ma sprzęt poleasingowy dostępny sprzedaży?

Sprzęt poleasingowy to naprawdę bardzo atrakcyjne rozwiązanie, które posiada wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest cena tych urządzeń. Laptopy poleasingowe kosztują znacznie mniej niż te, które można dostać w tradycyjnym punkcie z notebookami. Drugą niepowtarzalną zaletą laptopów poleasingowych, takich jak na przykład popularny Dell Latitude, jest to, że są one zazwyczaj wyższej jakości, niż te „nowe”. Tanie laptopy odnowione z leasingu  to biznesowe modele sprzętu najlepszych producentów, które dodatkowo są „podrasowane”, co oznacza, że komputery takie mają znacznie ciekawsze funkcje, niż nowe odpowiedniki. Dodatkowo modele te są technicznie zdecydowanie bardziej dopracowane. Odnowiony laptop to sprzęt, który przeszedł proces wymiany wszystkich elementów, które istotne są dla jego skutecznej pracy. Sprawia to, że urządzenie wygląda i działa jak zupełnie nowe. Stan poleasingowych laptopów jest potwierdzony odpowiednią kategorią i masz pewność, że są w stu procentach sprawne. Sprzęt poleasingowy jest pozyskiwany od firm, które oddają swoje laptopy biznesowe po spłacie całego leasingu. Jest to sprzęt wysokiej klasy, użytkowany z najwyższą uwagą i dbałością przez użytkowników, ale nie dłużej niż trzy, maksymalnie cztery lata.  Wynajem sprzętu komputerowego bardzo odpowiada właścicielom różnych firm i doskonale spełnia wymagania użytkowników biznesowych. Laptop dla pracownika poleasingowy to najlepsza decyzja z możliwych.

Kto był właścicielem sprzętu w czasie leasingu?

W trakcie leasingu laptopów właścicielem jest zazwyczaj osoba, która podjęła się leasingu na okres jego trwania. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy taki komputer wykupić podpowiadamy, że jak najbardziej. W znacznej większości przypadków laptopy poleasingowe są całkowicie sprawne. Jeśli jednak posiadają jakiegokolwiek rodzaju usterki – potencjalny  nabywca dowie się o tym na pewno przed zakupem. W sklepach z komputerową elektroniką poleasingową znajdziesz wiele laptopów najbardziej renomowanych producentów. Będą one doskonale pracować przez kolejne, długie lata, nawet przy wzmożonej eksploatacji. W trakcie pracy w biurze komponenty laptopów nie były wykorzystywane w całości, co oznacza, że niektóre ich funkcje nigdy wcześniej nie były wykorzystywane. Czy te argumenty przekonały Cię już do wyboru poleasingowego laptopa?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl