MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Czy używana karta graficzna może być sprawna jak nowa?

Czy używana karta graficzna może być sprawna jak nowa?

Karty graficzne stanowią podzespół, którego ceny mogą osiągać zawrotną kwotę nawet kilkunastu tysięcy złotych. I mowa tu o komponentach ze średniego segmentu! Dla budżetu wielu graczy, którzy sami składają swój sprzęt, jest to ogromny cios. Rozwiązaniem mogą okazać się karty graficzne z drugiej ręki. Dlaczego ceny kart graficznych są tak wysokie i czy ich kupno z drugiej ręki to dobry pomysł? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Poleasingowe karty graficzne światłem w tunelu rosnących cen

Rosnące ceny procesorów i kart graficznych obserwuje się już od 2021 roku. Winą za te zwyżki obarcza się pandemię i związane z nią obostrzenia. Przemysł elektroniczny, tak jak i motoryzacyjny cierpi w związku z tym na niedobór surowców, niezbędnych do produkcji podzespołów, a także na opóźnione dostawy. Za niektórymi komponentami, które wcześniej docierały w kilka tygodni, trzeba teraz czekać kilka miesięcy, a i przewidywany termin dostawy wielokrotnie ulega zmianom, jeszcze bardziej się wydłużając. Używane karty graficzne stanowią rozsądne rozwiązanie także ze względu na rosyjską inwazję. Ukraińskie firmy odpowiadają bowiem za połowę globalnych zapasów neonu, który wykorzystuje się do produkcji układów scalonych. Konflikt za wschodnią granicą pogłębia tylko problem z dostępnością surowców i terminowością dostaw, co sprawia, że ceny podzespołów elektronicznych jeszcze bardziej rosną. Dostępne na rynku karty graficzne używane to dla wielu jedyna szansa na to, aby w dobrej cenie kupić w pełni sprawny produkt o zadowalających parametrach. Producenci kuszą nowymi modelami ze zwiększoną pamięcią RAM, wysokim taktowaniem oraz zastosowanymi innowacyjnymi technologiami, ale cena zwala Cię z nóg? Sprawdź karty graficzne poleasingowe od MMCOMP i wybierz podzespół, który poprawi parametry Twojego komputera, abyś mógł przeżywać przygody na jeszcze wyższym poziomie!

Co wyróżnia karty graficzne poleasingowe?

Rynek używanej elektroniki można porównać do wtórnego rynku samochodów. W obu przypadkach warto korzystać z usług wiarygodnych sprzedawców. Wybierając używane podzespoły lub tanie laptopy poleasingowe od MMCOMP masz pewność, że decydujesz się na produkt od dobrze znanego dostawcy, którego pracownicy to doświadczeni specjaliści, potrafiący zlokalizować w sprzęcie najmniejszą wadę. Dzięki temu firma decyduje się dodać do sprzedaży tylko najlepszej jakości produkty, takie jak poleasingowe karty graficzne. Oprócz wyjątkowo korzystnej ceny i wysokiej klasy parametrów możesz także wybrać sprzęt, na który otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję! Dobrze wiemy, że jako gracz nie możesz pozwolić sobie na realizację rozbudowanych questów i misji na niskiej jakości sprzęcie, dlatego przygotowaliśmy ofertę, dzięki której w pełni sprawna karta graficzna używana otrzymuje szanse na drugie życie.

Poleasingowe komputery cieszą się dużą popularnością, ich właściciele wielokrotnie zmieniają je tylko dlatego, że przygotowano dla nich już nowe rozwiązania, a nie dlatego, że dotychczasowy sprzęt wykazuje oznaki uszkodzenia lub zużycia. Od Ciebie zależy, czy wybierzesz karty graficzne używane, czy nowe. W naszej ofercie znajdziesz zarówno jedne, jak i drugie. Sprawdź, jakie parametry musi spełniać podzespół, na którym Ci zależy, a następnie porównaj cenę nowej karty graficznej z poleasingową. Zamów i ciesz się z nowej jakości obrazu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl