MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Co to znaczy zakup "laptopa w leasingu" - śpieszymy z pomocą

Co to znaczy zakup "laptopa w leasingu" - śpieszymy z pomocą

Laptopy poleasingowe zdobywają coraz większą liczbę zwolenników. To bardzo dobrej jakości urządzenia i doskonałych parametrach, które zapewnią wydajną i sprawną pracę. Komputery pochodzą od najlepszych producentów, a dodatkowo występują w naprawdę atrakcyjnej cenie. Dlatego właśnie to świetna opcja dla firm, freelancerów, a także studentów. Dowiedz się, czym charakteryzują się laptopy poleasingowe.

Laptopy poleasingowe

Wyobraź sobie laptopa renomowanej marki z dużym ekranem dotykowym, świetną kartą graficzną, dyskiem SSD, imponującą pamięcią RAM i trzyletnią gwarancją. Dodamy jeszcze, że możesz kupić go za połowę jego rynkowej wartości, brzmi interesująco? Takie są właśnie laptopy poleasingowe z naszej oferty. Wyposażenie przedsiębiorstwa w infrastrukturę informatyczną wymaga znacznych nakładów finansowych, dlatego firmy coraz chętniej korzystają z możliwości leasingu sprzętu komputerowego. Wybór takiej opcji pozwala zminimalizować koszty w krótkim okresie, wydłużając czas spłaty.

Decydując się na leasing sprzętu komputerowego, sam wybierasz wielkość opłaty wstępnej i okres leasingu. Po tym czasie laptopy i komputery wracają do leasingodawcy, który może sprzedać je komuś innemu. Marzy Ci się komputer do zadań specjalnych? Lenovo ThinkPad poleasingowy spełni Twoje wymagania.  Poleasingowe komputery to sprzęt wysokiej jakości, propozycje z klasy biznes. Zwykle pochodzą one z firm biurowych, administracyjnych lub IT, co gwarantuje ich optymalną eksploatację przez poprzednich użytkowników. Możliwa jest także pełna weryfikacja zgodności towaru ze specyfikacją techniczną – sprawdź na przykład, czym może zaskoczyć Cię ThinkPad poleasingowy. Komputery poleasingowe dzieli się na kilka klas, które odzwierciedlają stan urządzeń. Wyróżnia się m.in. klasę A oraz A-, różnią się one stopniem, w jakim sprzęt posiada ślady eksploatacji. Na przykład ThinkPad poleasingowy klasy A posiada normalne ślady użytkowania, a wszelkie zarysowania są ledwo zauważalne. Komputer poleasingowy klasy A- posiada bardziej widoczne zarysowania lub przetarcia, które jednak nie wpływają na wydajność sprzętu. Podkreślamy, że wszystkie laptopy poleasingowe, bez względu czy zakwalifikowano je do klasy A, czy A- są w pełni sprawne pod względem technicznym.

Używane laptopy – daj się zaskoczyć

Używane laptopy różnią się od swoich poleasingowych braci przede wszystkim pochodzeniem. Zwykle były kupowane przez osoby prywatne do użytku domowego, przez co niemożliwe jest sprawdzenie historii ich eksploatacji w takim stopniu, jak ma to miejsce w przypadku komputerów poleasingowych.  Na szczęście nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, przed którymi niewiele da się ukryć. W naszej ofercie znajdziesz tanie laptopy używane takich gigantów rynkowych jak Dell, Lenovo i HP. Na Twoje życzenie rozbudujemy pamięć nawet do 32 GB, wgramy oryginalny system Windows, a dla bezpieczeństwa zakupu dorzucimy jeszcze 12 miesięcy gwarancji.

Leasing sprzętu IT to świetny wybór szczególnie dla młodych przedsiębiorstw, które do sprawnego funkcjonowania potrzebują komputerów wysokiej jakości, ale nie mogą pozwolić sobie na jednorazowy wydatek na poziomie kilku tysięcy złotych. W naszej ofercie znajdziesz propozycje takich producentów jak Lenovo, czy Dell. Poleasingowy lub używany komputer to idealny wybór dla osób, które w sprzęcie komputerowym cenią przede wszystkim niezawodność i parametry techniczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl