MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

A może by tak naprawić i przyśpieszyć nieużywany laptop? Sprytny sposób na tani komputer dla dziecka.

A może by tak naprawić i przyśpieszyć nieużywany laptop? Sprytny sposób na tani komputer dla dziecka.

Choć laptop to dla wielu osób niemal nieodzowny element codziennej pracy, musimy liczyć się z tym, że z biegiem lat jego szybkość oraz sprawność ulegnie znacznemu obniżeniu. To szczególnie częste zjawisko w przypadku młodzieży szkolnej, dla której domowy komputer to nie tylko narzędzie pracy, ale również urządzenie służące do obsługi wymagających gier oraz innych obciążających rozrywek. Jednak jak się okazuje, powolna praca laptopa wcale nie musi być wyrokiem.

Ekologia i ekonomia – serwis komputerowy Warszawa Praga

Obecnie jesteśmy przyzwyczajeni do dość częstych wymian naszego domowego sprzętu. Zacinające się programy, kłopoty z matrycą czy brak miejsca na dysku to najczęstsze problemy, z którymi borykają się nasi klienci. Jednak tego typu usterki wcale nie oznaczają, że musimy zacząć odkładać pieniądze na nowy sprzęt. W przypadku laptopów przeznaczonych dla uczniów zazwyczaj możliwe jest przeprowadzenie napraw, dzięki którym unikniemy kolejnych wydatków. Nasza firma, czyli serwis komputerów Warszawa to miejsce, w którym zajmujmy się profesjonalną naprawą oraz serwisem wszelkiego rodzaju urządzeń. Żadna marka nie stanowi dla nas problemu, a nasi specjaliści podejmują się nawet najtrudniejszych zleceń. Szybko i sprawnie przeprowadzimy wstępną diagnostykę, zlokalizujemy źródło usterki oraz sporządzimy kosztorys. Dzięki temu tanim kosztem dasz każdemu urządzeniu drugie życie.

Najczęstsze problemy – naprawa komputerów Warszawa

Choć oczywiście każdy przypadek jest inny, można pokusić się o stworzenie swego rodzaju katalogu najczęstszych usterek. Nasza usługa – serwis laptopów Warszawa – najczęściej dokonuje naprawy bądź wymiany dysku twardego, karty graficznej, procesora, płyty głównej, gniazda USB czy nawet pamięci RAM.

Za mało pamięci

To szczególnie częsty problem zwłaszcza w środowisku młodocianych graczy. W końcu wymagania dotyczące pamięci RAM stale wzrastają w związku z intensywnie rozwijającym się rynkiem gier. Nasz serwis laptopów (Warszawa) pomoże Ci w wymianie standardowych 2 GB na nieco większe 4 bądź 8 GB. Dzięki temu laptop poradzi sobie z obsługą nawet bardziej wymagających programów, a Ty nie będziesz musiał przejmować się koniecznością inwestycji w nowy sprzęt.

Wymiana dysku

Zakup nowego dysku to zdecydowanie najpopularniejszy oraz najskuteczniejszy sposób na przyspieszenie pracy laptopa. Zazwyczaj wymieniamy dysk talerzowy HDD na półprzewodnikowy SSD, który pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych efektów. Nasz serwis komputerowy (Gocław) szybko i sprawnie poradzi sobie z wymianą, a Ty nie będziesz musiał ponosić kosztów zakupu kolejnego laptopa. Natomiast w przypadku nowego, lecz przeciążonego dysku nasi specjaliści zajmą się oczyszczeniem go ze zbędnych aplikacji oraz danych.

Zainwestuj w procesor

Dobrej jakości procesor to element, który decyduje o szybkości i sprawności naszego urządzenia. To szczególnie ważne w przypadku młodzieży oraz uczniów, którzy używają laptopa do obciążających gier. W naszym serwisie dopasujemy nowy procesor do parametrów płyty głównej i znacznie przyspieszymy działanie nawet najstarszego sprzętu.

Czyszczenie

Poza koniecznymi wymianami nasi wyspecjalizowani doradcy poradzą sobie również z usunięciem spowalniających komputer wirusów. W niektórych przypadkach mogą one doprowadzić nawet do uszkodzenia systemu operacyjnego. Warto również pamiętać, że nieco starszy sprzęt warto również wyczyścić w znaczeniu dosłownym. W końcu stojący na biurku laptop narażony jest na kurz oraz inne zabrudzenia, których usunięcie może zwiększyć wydajność sprzętu. Z pomocą sprężonego powietrza odświeżymy wnętrze Twojego laptopa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl