MMCOMP Sklep i Serwis Komputerowy

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Vendor
Availability
Price
  • from
    to
Fresh supply
Super deals

Laptop to urządzenie, które przeznaczone jest do korzystania z niego zwłaszcza mobilnie, więc siłą rzeczy nierzadko potrzebny jest do niego akumulator najwyższej klasy, który pozwoli na dłuższe korzystanie z laptopa w terenie. Decyzja o wyborze akumulatora dla laptopa nie powinna być zatem podejmowana zbyt pochopnie. Można wymienić szereg czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze baterii do laptopa, ale przede wszystkim należy właściwie ocenić własne potrzeby i oczekiwania i na koniec dobrać odpowiednią baterię, która będzie idealnie pasowała do laptopa. Przy podejmowaniu decyzji warto mieć na uwadze, że akumulatory litowo-jonowe oraz litowo-polimerowe, tak samo, jak każdy inny rodzaj baterii, mają określoną liczbę cykli, które mogą przebyć.

Baterie do laptopów - największy wybór w Warszawie!

Baterie do laptopów, do których akurat nie jest podłączony zasilacz, stanowią w zasadzie główne źródło energii komputera. Większość klientów MMCOMP poszukuje ich dlatego, że ich stara bateria przestała działać albo nie spełnia już ich oczekiwań, bo oferuje zbyt krótki czas pracy. Każda bateria do laptopa, która znajduje się w naszej ofercie, objęta została 12-miesięczną gwarancją i wyposażona w certyfikaty jakości.

Baterie do laptopów, pasujące do wszelkich serii i modeli laptopów nie istnieją, a najbardziej wiarygodne produkty pochodzą zazwyczaj bezpośrednio od producentów laptopów. W ofercie naszego sklepu znajdziecie baterie marek, takich jak Acer, Asus, Sony, HP, Apple, Dell, Lenovo, Samsung oraz Toshiba. W celu ułatwienia wyszukiwania odpowiedniej baterii dla laptopa w rozwinięciu opisu każdego akumulatora znajduje się lista modeli baterii, którym odpowiada wybrany akumulator.

Wychodzimy z założenia, że lepiej jest zainwestować w oryginalną baterię do laptopa, a nie w tańszy zamiennik, ponieważ dzięki temu być może nie narażamy np. bezpieczeństwa danych, czy naszego komfortu pracy, żeby pozornie zaoszczędzić. Najczęściej niestety właśnie pozorną oszczędnością poświęcamy bezpieczeństwo danych na naszym laptopie.

Baterie do laptopów możemy dobrać samodzielnie, bo wystarczy znaleźć jej kod fabryczny, który powinien znajdować się na tabliczce znamionowej na spodzie laptopa, ale jeśli nie jesteś pewien, jaki artykuł wybrać, skorzystaj z pomocy naszych pracowników. Możesz też zajrzeć do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, aby wybrać odpowiednią baterię do laptopa.

ORIGINAL ACER 3100 BATBL50L6 11.1V 4400 Battery

ORIGINAL ACER 3100 BATBL50L6 11.1V 4400 Battery
ORIGINAL ACER 3100 BATBL50L6 11.1V 4400 Battery

Stan:             Nowy
Pojemność:   14Wh / 4400mAh
Waga:            408g
Napięcie:         10,8 Volt
Wymiary:       135.80 x 89.35 x 19.20 mm

Niedostępny

Do obserwowanych

Darmowa dostawa!

Price: €31.30
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl