MMCOMP

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Zasilacz do laptopa to jedno z najczęściej wymienianych urządzeń elektronicznych. Zawsze w przypadku awarii zasilacza do laptopa jesteśmy zmuszeni kupić nowy model i najczęściej ze względów cenowych decydujemy się na zasilacze uniwersalne, zamiast na oryginalne, dedykowane do konkretnej marki i modelu naszego laptopa. Nie każdy wie, że decyzja kupna zasilacza uniwersalnego wiąże się z tym, że takie urządzenie może być niekompatybilne i tym samym potencjalnie niebezpieczne dla naszego laptopa, ponieważ tego typu zasilacze mogą dostarczać prąd o niedokładnych parametrach.

Zasilacze do laptopa to główny sprzęt do ładowania urządzeń mobilnych, takich jak notebooki, ultrabooki czy urządzenia 2 in 1. W ofercie sklepu MM Comp znajdziemy nowoczesne zasilacze do laptopów, które oferują naszemu urządzeniu szereg zabezpieczeń, chroniących go przed przeciążeniem czy zwarciem. W sklepie internetowym MM Comp znajdziemy zasilacze marek, takich jak Dell, Lenovo, Acer, Asus, Samsung oraz Liteon.

Zasilacze, które dostępne są za pośrednictwem internetowego sklepu MM Comp, odznaczają się dużą żywotnością i atrakcyjną ceną. Wszystkie zasilacze to fabrycznie nowe produkty, które oparte zostały na najwyższej jakości częściach i materiałach. Urządzenia są zapakowane w oryginalną folię antystatyczną.

Wybierając nowy zasilacz do laptopa, kieruj się przede wszystkim takimi parametrami, jak napięcie, natężenie prądu oraz moc zasilacza. Informacje dotyczące zasilania znajdują się na tabliczce znamionowej każdego urządzenia lub na spodzie komputera.

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości służymy fachową pomocą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl