MMCOMP

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Serwis GSM - Warszawa

Serwis GSM firmy MMCOMP służy profesjonalną pomocą wykwalifikowanych specjalistów. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego też jakość naszych usług jest zawsze na najwyższym poziomie. Nasz zespół to wyspecjalizowana kadra, która posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne oraz techniczne. Dzięki temu możesz śmiało postawić na nasz serwis GSM Warszawa, mając pewność, że Twój sprzęt trafi w ręce profesjonalistów, a zarazem pasjonatów elektroniki i sprzętu mobilnego. Nie licząc najwyższej jakości, gwarantujemy też naszym Klientom prawdziwie konkurencyjne ceny, jednocześnie zapewniając solidne wykonanie oferowanych podzespołów.

W telefonach, nowoczesnych smartfonach, a także tabletach naprawiamy wszelakie usterki, począwszy od wyczyszczenia urządzenia po zalaniu, zastąpienie stłuczonych ekranów, poprzez wymianę portów, skończywszy na skomplikowanych naprawach dokonywanych na płytach PCB. Ponadto jesteśmy w stanie przywrócić lub zgrać dane, a także odwirusować w pełni akcesoria. Nasz serwis GSM wyposażony jest w nowoczesny, najwyższej klasy i jakości sprzęt, co pozwala nam na przeprowadzenie wnikliwej analizy usterki i kompleksową naprawę urządzenia. Dzięki niemu żaden telefon/tablet nie jest nam straszny :)
Zapraszamy do skorzystania z naszej dopracowanej i szczegółowej oferty.

serwis-gsm-mmcomp

MM Comp jako doświadczona firma i serwis GSM wyróżnia się przede wszystkim dokładnością i skrupulatnością realizacji prowadzonych przez nas usług. Wiemy, że staranność w prowadzeniu serwisu sprzętu mobilnego to bardzo istotny element. W związku z dużą różnorodnością urządzeń mobilnych takich jak Samsung, Sony czy Apple jesteśmy przygotowani do serwisu najpopularniejszych w dzisiejszych czasach urządzeń typu smartfon i tablet. Opierając się na doświadczeniu specjalistów z branży, wiedzy oraz nowoczesnym wyposażeniu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom kompleksową usługę naprawczą sprzętu mobilnego. Poniżej cennik usług, który się składa na wszechstronny serwis GSM Warszawa.

 

 

Serwis GSM Warszawa - cennik:

Czyszczenie po zalaniu – od 50zł

Odwirusowanie – od 40zł

Zgranie danych – od 50zł

Zdjęcie hasła - od 60zł

Wymiana modułu GSM/Bluetooth – od 80zł

Wymiana mikrofonu/głośnika – od 50zł

Wymiana płyty głównej – od 80zł

Wymiana klawiatury – od 40zł

Przyklejenie szybki ochronnej – od 10zł

Wymiana aparatu przód tył – od 50zł

Czyszczenie telefonu (przygotowanie do sprzedaży, hard reset) – od 40zł

Wyróżniamy się przede wszystkim w dokładności, i  skrupulatności serwisowej. A jak to dokładność to musi być serwis iPhone. W związku z dużą różnorodnością urządzeń mobilnych Apple, jesteśmy przygotowani do serwisu najpopularniejszych w dzisiejszych czasach urządzeń typu iPhone. 

 

Serwis MMcomp iPhone Warszawa: cennik

Sprawdź nasze korzystne ceny!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl