MMCOMP

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Gwarancja 12 miesięcy

Zapewniamy 12 miesięcy gwarancji naszego serwisu MMCOMP!

Tak samo, jak Państwu, zależy nam, aby konieczność korzystania z gwarancji była jak najrzadszym procesem. W ofercie posiadamy sprzęt uznanych i sprawdzonych marek takich jak:
Dell, Lenovo, HP, Apple. Jest to jednak elektronika i awarie się zdarzają. Chcemy zapewnić najwyższą jakość, dlatego każdy sprzedawany u nas komputer poleasingowy, przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawany jest dokładnemu sprawdzeniu i czyszczeniu.

Proces ten to:

Czyszczenie fizyczne
Sprawdzenie temperatur
Diagnostyka sprzętu
Czyszczenie układu chłodzenia
Wymiana past termoprzewodzących (w razie potrzeby).

Każdy już przygotowany do sprzedaży komputer używany, jest dodatkowo sprawdzany przed samą wysyłką.
Sprzęt jest uruchamiany, sprawdzane są parametry, temperatury i zgodność z opisem przedmiotu.

Wszystkie komputery poleasingowe są plombowane. Jeżeli mają Państwo potrzebę dostępu do podzespołów (np. w celu montażu własnego dysku), prosimy o informację – oplombujemy sprzęt w środku, umożliwiając dostęp do wymiennych komponentów.

Kupując u nas komputer poleasingowy, standardowo otrzymują Państwo dwunastomiesięczną gwarancję. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić, że w przypadku awarii zostają państwo sami z problemem. Wystarczy się z nami skontaktować. Niektóre problemy postaramy się rozwiązać na odległość. W przypadku konieczności ingerencji w sprzęt otrzymają Państwo formularz reklamacyjny, który należy wypełnić i wysłać wraz ze sprzętem na wskazany adres. 

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt z naszym specjalistą - Panem Szymonem tel. 790-200-738, mail: szymon_serwis@mmcomp.pl).

Posiadamy własny serwis komputerowy w Warszawie. Komputery nie są wysyłane do obcych firm, wszystko jest robione na miejscu, w naszym profesjonalnym serwisie przez naszych wyspecjalizowanych serwisantów. Skraca to czas realizacji reklamacji oraz zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Jeżeli 12 miesięcy gwarancji, to dla Państwa za mało – nie ma problemu! Przedłuż gwarancję do swoich potrzeb!
Umożliwiamy również przedłużenie gwarancji do 24 lub nawet 36 miesięcy w systemie D2D (door to door - w razie awarii, poprzez kuriera odbieramy i po naprawie dostarczamy do Państwa sprzęt).

Aby skorzystać z przedłużonej gwarancji, podczas konfiguracji sprzętu należy wybrać długość przedłużonej gwarancji:Cena za sprzęt na bieżąco się aktualizuje, dostosowując się od wybranej konfiguracji sprzętu i konfiguracji gwarancji. Mogą Państwo dobrać odpowiednią opcję dla swoich potrzeb i portfela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl