MMCOMP

Zadzwoń do nas: tel. +48 531 49 49 49 | Kontakt

Darmowy zwrot 14 dni

Możliwość darmowego zwrotu w ciągu 14 dni.

 

Jeżeli z jakiegoś powodu sprzęt Państwu nie odpowiada, maja Państwo możliwość wymiany lub zwrotu.*

 

 

 

Zwrot zakupionego u nas sprzętu jest darmowy. Każdy zakupiony u nas laptop poleasingowy, komputer poleasingowy i inny towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Zwrotu można dokonać wysyłkowo (my zamawiamy kuriera po odbiór) lub w naszym sklepie stacjonarnym. Nasz sklep komputerowy Warszawa znajduje się przy ulicy Grochowskiej 45. Sprzedajemy głownie laptopy polesingowe, takie jak np.:

Dell latitude polasingowy
Dell precision poleasingowy
Dell XPS poleasingowy
HP EliteBook poleasingowy
HP ProBook poleasingowy
Lenovo ThinkBook poleasingowy

Posiadamy również serwis komputerowy Warszawa, serwis GSM Warszawa, serwis Iphone Warszawa oraz prowadzimy skup komputerów Warszawa. 

Proces zwrotu:

Przed decyzją o zwrocie, prosimy o przemyślenie, jaki jest powód zwrotu i co możemy zrobić, aby jednak byli Państwo zadowoleni i mogli się cieszyć sprzętem. Komputery w miarę możliwości możemy zmodyfikować pod Państwa potrzeby i wymagania. Umożliwiamy również wymianę na inny model. Prosimy o kontakt na adres kamil_serwis@mmcomp.pl. 

Podczas gdy ostatecznie zdecydują się Państwo na zwrot, prosimy o kontakt z naszym pracownikiem w celu zamówienia kuriera (kamil_serwis@mmcomp.pl). Ustalimy dogodny termin i wyślemy kuriera po odbiór paczki. Jedyne co muszą Państwo zrobić, to dobrze i bezpiecznie spakować sprzęt.
Darmowy zwrot polega na tym, że my zamawiamy do Państwa kuriera po odbiór paczki. Prosimy o niewysyłanie paczek na własną rękę, jeżeli chcą Państwo skorzystać z darmowego zwrotu. Jeżeli jednak zdecydują się Państwo na własną wysyłkę, zwrócimy maksymalnie kwotę 11 złotych (bez względu na koszt Państwa wysyłki).

 

 

* dotyczy konsumentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl